şükela:  tümü | bugün soru sor
  • sır olarak kalan sebep. ok troll sürüsünün ismail küçükkaya'ya yüklenmesi bu sebebi örtmüyor. o gece neden kayboldun ince? tamam, yenilgiyi kabul etsen de seçmeninin önüne çıkıp konuşma yapmaktan neden çekindin? ne gibi hesaplar yaptın da ortalarda görünmedin? üstelik tüm sanal alem senin başına bir şey geldiğine inanırken neden ertesi gün öğlene kadar arazi oldun?
  • büyük sır ortaya çıkmıştır, levent gültekin’in iddiasına göre seçim gecesi bayağı bir alkol almış ve bir açıklama yapamamıştır.

kaynak:link
  • gazeteciye sms atıp adam kazandı diyen bir elemandan umut olmasını bekleyen insanlar vardı. gördük umut ışığını, pamuk tıkılınca olan flash back çıktı
  • ak troller arasında "çok sarhoşmus, o yüzden kaybolmuş "diye bir söylenti var. yalan olduğu ispatlanmali bence.
  • böylesine önemli görülen bir seçim için sen yüzbinlerce km yol yapacaksın, onlarca şehire gideceksin, milyonlara konuşacaksın, özgüveni tam bir şekilde kazanmaya en yakın aday olacaksın yıllar sonra, sonra seçimi kaybedince ortalarda görünmeyeceksin çekileceksin. yok öyle yağma, insanlara daha o gece şeffaf olamamış bir anlayış bir daha öyle kalabalık kitlelere hitap edemez. umarım açıklar, açıklasa bile insanlar tekrar güvenir mi? bilemiyorum altan.
  • bu saatten sonra zaten seçim meçim kazanamayız yeni türkiye dediler adamlar kazandı, benim olayım zaten chp'den fazla oy alıp chp başkanlığıydı

diye düşünüyorsan, yazıklar olsun.

uğur dündarın halk arenasında anılarımda bile anlatamayacağım olaylar yaşandı demiştin, sen onları da açıklamazsın, ben söyleyeyim mi? sonra şizofren demeyeceksin ama
  • recep tayyip erdoğan'a güvenilmemesi için ortaya sürülebilecek 3672 sebepten 3671 sebep az olan sebeptir.

bu kadar titizdiniz de neden 16 yıldır rte başımızda amk?
  • adam kayboldu.