şükela:  tümü | bugün
  • ayakta alkışlanması gereken adımdır. nihayet bir cumhurbaşkanı adayı gençlerin sınav ücreti adı altında soyulmasına itiraz etmiş. işte o açıklama
  • sonunda on numara beş yıldız bir seçim vaadi. biri bu soyguna dur demeli.
  • olması gerekendir. bravo. gss'ler de geri ödenmeli.
  • bu adam iş yapar. yıllardır takip ediyorum. yıllardır bir kere bile boş konuştuğunu görmedim. her söylediğinin tutarlı bir yanı var. sıradan bir insan gibi, senin gibi, benim gibi. vaatleri de güzel ve hiç biri yapılmayacak şeyler değil. sarayın 2 günlük masrafına denktir sınav ücretlerinin toplamı.
  • kopkoyu bir ak partili olarak bana saçma gelen vaat. ak parti sayesinde sınava girmeme gerek kalmadan torpille atanabiliyor, istediğim yere, istediğim makama yerleşebiliyorum. adam gelmiş sınavdan para almayacağım diyor. sana oy moy yok muharrem.
  • vaat böyle olur faydası direkt vatandaşa.
  • 100 liram olsa sınava mı girerim dediğim ve desteklediğim vaad. *
  • mülakatlarda badem bıyıklı olanların işe girme şansını da nerflerse tadından yenmeyecek.
  • kral vaattir. ülkede vergi alınmayan tek bir alan yokken bir de uygulamada her şey için ayrı ücret ödüyoruz. bu sene ösym'ye 400 tl'ye yakın para ödedim. zaten sistem sikimsonik, deneme şansı için destekliyorum!
  • çok doğru konuşmuştur. devlet sınavları kâr olarak görüyor. bir kpss sınavına milyonlarca insan giriyor ama atanan kişi sayısı çok çok az. inşallah ak parti meral akşener ve muharrem ince'nin vaatlerine dikkat eder de kendileri de ona göre bir şeyler vadeder.