şükela:  tümü | bugün
  • ikinci tura muharrem ince kalirsa tayyip erdogan secimleri garantileyeceginden muharrem ince, meral aksener'i gecerek tayyip erdogan'a calismis oluyor.

elbette her aday secimlerde maksimum oy alma derdinde ancak gorunen koy kilavuz istemiyor.
  • o zaman akp'deki bu telaş, bu yangın niye. sen bunu akp merkezine e-mail olarak yollasana, belki sana kol hediye ederler.
  • gun gecmiyor ki su meret sozlukten ufkumu acacak yeni birsey ogrenmeyim.
  • -iyi troller rahatsız
  • ulan ben de bunu anlamıyorum. meral akşener, erdoğanı devirebilecek oy oranına sahipse zaten o kalır ikinci tura. ha eğer değilse muharrem ince kalır. sonuçta daha fazla alan kişi kalacak. neyin peşindesiniz?

ne yani? muharrem ince ikinci tura kalabilecek oyu alıp, meral akşener alamazsa nasıl oluyor da meral akşener'in erdoğan'ı devirme şansı elinden alınmış oluyor?

ikisi de olumlu, ikisinden biri kalsın da hiç önemli değil, gönül ferahlığıyla hem muharrem ince'yi hem meral akşener'i desteklerim.
  • yüz kere yazdık, bin kere başlık açıyorlar. bin kere daha yazalım:

meral akşener'in chp fobisi olan seçmenden yeterli oyu alıp muharrem ince'yi geçerse zaten ikinci tura kalıyor, chp'liler'in muharrem ince'ye oy vermesi bu gerçeği değiştirmiyor.

meral akşener'in çatı aday fikrine karşı çıkarak, her partinin kendi adayını çıkarmasını önerdiği fikre karşı troll'lerin yaptığı algı manipülasyonu. ilk turda herkes kendi adayını destekleyecek, ikinci tura da kalan desteklenecek.
  • farkettiniz mi televizyonlara surekli muharrem ince'yi cikarmaya basladilar. muharrem ince'nin mitingleri yayinlaniyor, muharrem ince guzellemeleri yapiliyor.

cunku biliyorlarki ikinci tura muharrem ince'yi tasiyabilirlerse tayyip erdogan'in cumhurbaskanligi garantilenecek.

bu ulkede kafasina silah dayasan muharrem ince'ye oy vermeyecek insanlar, ikinci tura meral aksener kalirsa oy verme potansiyeline sahip.

bakin beni yanlis anlamayin muharrem ince'yi cok severim ancak turkiye sosyolojisinde yuzde 60-70'lik bir muhafazakar kesim oldugunu unutmayin.

medyanin yuzde 90'inini elinde bulunduran rte neden son zamanlarda muharrem ince'ye yer verdirtmeye basladi? neden meral aksener yokmus gibi davraniliyor?
  • millet sana gelmiyorsa sen millete gideceksin.. muharrem ince ikinci tura kalsaydi bile kazanamayacakti.