şükela:  tümü | bugün
  • bazı yazar arkadaşlarımızın içine düştüğü durumdur.

(bkz: muharrem ince'nin fetöcü rektör yalanı)
    (bkz: hürriyet'i boykot ediyoruz kampanyası)

muharrem ince katıldığı bir tv programında milli savunma üniversitesi rektörü fetöcü çıktı demiş, anında yalanlama gelmiş, ince geri adım atmış, dekan olacak dekan, üniversite mezunuyum ne de olsa rektör ve dekan ayrımını bilirim demiş. bu iddiası da anında yalanlanmış. sözünü ettiği kişi üniversitede görevli 150 şube müdüründen biriymiş meğer.

işte bu olay hürriyet'te haber yapılmış. at gözlüklü bazı yazar arkadaşımız da sanki yanlışı yapan hürriyet'miş gibi gazeteyi topa tutarak boykot kampanyası başlatmış. tek cümlesinde iki yalanı birden ortaya çıkan muharrem ince'ye de kol kanat germişler. dostum, yalansa yalandır ne var bunda. bunun sahip çıkılacak nesi var allah aşkına. yalanın iyisi kötüsü yoktur. yalanı kim söylerse söylesin yalandır. hem erdoğan'ın g*tünün gılıyık diyenlerden ne farkınız kalır ki böyle.

muharrem ince'nin yoğun bir temposu var. koşturuyor, danışmanları bazı bilgileri veriyor araştırıp teyit etme şansı olmamış olabilir. böyle yanlışa düşebilir. ama böyle bir durumda yalanda keramet aramak da nedir. olmuş bir hata, özür diler biter. ki zaten dil sürçmesi falan deyip geri adım atmış. bağnazca savunulacak bir tarafı yok bunun, kendinize gelin lütfen.

not: aktroll yaftası yapıştıracaklar, umurumda değilsiniz.