şükela:  tümü | bugün soru sor
 • birkaç gün önce olan olayı tekrar tekrar gündeme taşımaya çalışan zavallıların açtığı başlık. durum o kadar kötü mü lan? ahahaha.
 • tamamen sacmalik. yapilan olaganustu zorbalik ya da mulkune zorla girmek gibi bir olay degil.
  muharrem ince'nin de soyledigi gibi merhaba demek suc mu?
  selam veriyoruz almam diyorsunuz diyor.
  bu beyani esas aldigimizda esnafin yoldan gecen bir siyasinin selamini almamasi ne kadar dogru.
  almamasi hakki oldugu dusunuldugunde de bu insanin ona selamimi neden almadin deme hakki da dogar.
  bunu sormak suc mu?
  tamamen medya malzemesi olunmak adina cekilmis video ve verilmis tepkiler barindiran bir hadisedir.
  terbiyesiz demekle yetindikleri icin kendilerine tesekkur ediyorum.
  hakliyken hakli durumda kalmislardir.
 • rte ve avanesi ülkeyi yönetmekte olduğu için yaptığı her hareketin tabii ki üzerinde durulacak. kaldı ki muharrem ince'nin müdahil olduğu bu olay, rte ve akpliler'in alayının yaptıklarının yanında epey ince kalır. üstelik muharrem ince'nin şu yaptığı hareketin doğru olduğunu da söyleyen yok. en azından kendi adıma muharrem ince ve onun temsil ettiği chpliler'den nefret ediyorum.

  yine de gelgelelim bu tür videolarla chp'ye vurmaya çalışmak da hem şerefsizlik, hem de zaten gereksiz.

  adam chp'nin başına geldiğinden beri zaten bu elitist pezevenklerle uğraşıyor, gelmiş hala "dirin cihipiyli biş idibilicik misiniz" diye soracağınıza gidin de ülkesinin anasını el birliğiyle sikenlere sorun bu soruları. yıllarca besledikleri fetoculara bugün paralelciler diye hönkürenlere de iki kelam edin bakalım çok tiksiniyorsanız.

  ha bi de biat kültürünün ve aşağılanmaktan hoşlanan karaktersizlerin özellikle hangi yavşaklar arasında yaygın olduğunu da söyleyemeye gerek yok sanırım.
 • markette adam dövene alkış tutanların taşlamaya kalktığı hadise.

  omzundan itilerek dışarı çıkartılmaya çalışılan muharrem ince'in, kendisini tutan koldan kurtulmaya çalışmasına da tartaklamak denmiş alskdjlıajsldjals
 • tartaklama yok ince ince doğrama var sadece. esnafın tepkisi bilumum milletvekilinin sadece seçimden seçime gelmesi. gelenin de cezayı kesip gitmesi. olaydan sonra esnafın makarna satma ruhsatı olmadığı ortaya çıkmış. giren yine esnafa giriyor.
 • soma'da maden yangını protestocusunu cırmaklayıp köpeklerine dövdürmek kadar karizmatik olmayan hareket.
 • neydi çözüm?

  3 b

  barışacağız , büyüyeceğiz , bölüşeceğiz mi?

  kafe sahibinin belediye tarafından ruhsatı iptal edilmişti. unutmayın!

  edit: tutanak görseli paylaşımı.

  tutanak

  eğer bu görsel yalan ise özür dilerim. belki ruhsatını yenilemiştir. uygun hale getirilmiştir bilmiyorum. ama yalan ise kapatma konusunda özür dilerim.
 • öncelikle bir yalovalı olarak yazıyorum ki, o bahsettiğin dere boyundaki kafenin ruhsatı hiçbir zaman iptal edilmedi. ayrıca olayı da tam hatırlamadığını düşünüyorum, kafe sahibinin muharrem ince sırayla tüm esnafla selamlaşması sırasında elinde video kaydı almaya hazır bir cep telefonu ile beklemesi ve vekil kafeye girdiği anda muharrem inceye negatif hareketlerde bulunup provakasyonda bulunması ve bakın nasıl da muharrem ince’yi çıldırttım dercesine sosyal medyaya yüklemesinde birşey yok tabi. ayrıca laf dalaşı ne zamandan beri tartaklama oldu. ama tabi muharrem ince meydanlarda daha sözleriyle hükümeti nasıl tartaklayacak seçimlere kadar hepimiz göreceğiz.

  lütfen konuyu bilmeden böyle iftira başlıkları açmayın. o kafe sahibinden hiç bir farkınız kalmıyor çünkü