şükela:  tümü | bugün
  • yazdan yaza.

(bkz: animatör)

(bkz: sünnetçi)

(bkz: amigo)
  • seçim dönemi sevgi seliyle karşılanan, adına şarkılar şiirler yazılan muharrem ince’nin git gide unutulduğu gerçeği.

geçen yıllarda mansur yavaş da böyle olmuştu. herkes tarafından sevilip desteklenirken yenilgiye uğrayınca gündemden düşmüştü.

toplumumuzda iyi olaylar da üzücü olaylar da, kişiler de magazin mevzusu haline getirilip göklere çıkarıldıktan sonra gün geçtikçe balık hafızamıza yenik düşüyor.
  • yazarların gördüğü ıslak rüyaların tezahürüdür. unutulmadı. unutmayacağız.
  • sweet dreams are made of this
  • seçim öncesi aktroller ince için "24 haziran'dan sonra 1 ay konuşulup unutulacak kişi" diye yazıyorlardı. acayip sinir oluyordum. ince'yi destekleyen onlarca entry girmiştim ama şimdi bakıyorum bu aktroller haklı çıktı. helal olsun heriflere, devir onların devri. bizler ise gördüğümüz her sokak lambasına uçan pervane böcekleri gibiyiz.
  • (bkz: 81 ilde)
  • muharrem ince'nin atıp tuttuğu kadar icraatinin olmamasından kaynaklı olabilir. tamam, karşısında dincilerin kontrolünde bir derin devlet var, tek başına işi hiç kolay değil ama çabuk pes etti gibi geliyor bana.
  • (bkz: muharrem ince)
  • bügün itibariyle kaçıncı cuma oldu artık sayamaz olduk ama hâlâ kabataş'ta üstüne işenen türbanlı bacı görüntüleri gelmedi. muharrem ince için atıp tutuyor lafını sarfetmeden önce iki kez düşünün. muharrem ince 50 günlük seçim maratonunda elinden geleni yaptı mücadelesini verdi. sonuçta kazanamadı. çabuk pes etti ne demek yahu ne yapmasını bekliyorsunuz grev mi yapsın?
  • unutursak kalbimiz kurusun