şükela:  tümü | bugün
  • öncelikle akpli falan değilim. savunma sanayinde (aselsan)'dan yandas olmadigi icin atilan yüzlerce mühendisten biriyim.

ince'yi bayagi takip ettim, mitinglerini izledim, tv kanallarında seyrettim.
    öncelikle yandas medya ve akpliler meral aksener'e hiçbir şekilde yer vermezken bu adama her kapıyı actilar. star tv de bile yayın yapti ve erdogan surekli kendisini muhattap alıyor, akseneri zikretmiyor bile. cok acikca erdogan 2. asamada kendisine rakip olarak ince'yi istiyor. sebepleri ise akp-chp savasini akp cok rahat kazanır bir, ikincisi ise ince gercekten yetersiz bi adam.

adam mitinge erdogan'ın surekli rant ekonomisi kurduğunu sanayilesme yapmadıgını falan anlatıyor (ki cok dogru) ama kendisi ne yapacagını anlatırken yok uzay madenciligi, endustri 4.0, nanoteknoloji falan diyor. simdi bu anlamsiz kelimeleri ardi ardina siralamak kesinlikle bir proje olmadıgı gibi cok absürt kelimeler bunlar. nanoteknolojiye nasıl gircez, avrupa abd'yi 70 sene geriden takip ederken abd'nin bile coook gerisinde oldugu uzay madenciliginden bahsetmek nedir.

televizyonlarda sanayinin üretimin degil ar-ge'nin deger uretiminin, know-how'ın oneminden bahsediyor daha sonra her yerde fabrika kuracaz diyor. endustri 4.0 diyor, fabrikada isci olmak istiyorsaniz bana oy verin diyor.

ince kesinlikle erdogan'ın karsisinda mutlak bir yenilgi alacaktir. maalesef aksener de beklentileri karşılayamadı ama gercekten bu adamdan daha iyi ve akp -chp savasina gore 2. asamada erdogan'ı yenilgiye ugratma sansi cok daha yuksek.

simdi kafasi basmayan elemanlar bana troll falan diyecek engelle , başlıkları engelle diyecek,
    ayni adamlar seçimden sonra da millete koyun diyip, ulkeden siktir olup gitmeye calisacak. ancak yine de bu durumu bahsetmek istedim.

edit: bir arkadaş evden çıkan oylar entry'ime bakarak evet'e bastığımı mhp'ye oy verdiğimi falan yazmış kendisi ben değilim babam ve annem.
    biri de okuluma laf etmiş odtü elektrik elektronikten 3.2 ile mezunum, istanbul üni iibf'lilere düşmez okulumu eleştirmek

erdoğan'ı neden eleştirmiyorsun demeyi bırakın artık, onun konumuzla bir alakası yok, belki başka bir yazının konusu olur ilerde
  • mühendisim diyor muharrem ince'ye yetersiz diyor!seni okutan üniversiteyi ayrı seni aselsan'a alan zihniyeti ayrı...
  • engelleyelim küfür etmeden sakince.
  • akp li olmadığını söyleyip 2017 seçiminde evete bastığını söyleyen yazar. 2018 milletvekili seçimlerinde de mhp yi destekleyecekmiş. ama başkanlıkta da meral akşeneri. karışık leblebi alıyor yazar sanırım.
    düzeltme : (bkz: #77809139) yazar kendisinin evet vermediğini söylüyor. bu entry'den yola çıkarak yazmıştım. yanlışlık olmasın.
  • 3 seçimdir ak partiye oy veriyorum,
    yetersiz olarak görülen muharrem ince kesinlikle muhalefete farklı bir soluk getirdi,
    rakipsiz erdoğanın karşısında çabalayan emek harcayan istekli bir aday görüyorum. şüphesiz bunda partisinde genel başkan olmaması ve kendini ıspatlamaya çalışması etken. muharrem ince belki partisi tarafından bile yetersiz ve yem olarak görüldü ama herkesi ters köşe yaptı, ak parti ve iyi parti cephesinden de oy alacağını düşünüyorum. pr çalışmaları da baya başarılı, stratejik oy alabileceği kitleye oynuyor
  • muharrem ince 30 yıldır ülkemizin gördüğü en yeterli aday. hem diploması da var, eğitimli biri. hazır cevap ayrıca. herhangi bir örgütle bağlantısı yok, bir açığı yok adamın. bundan iyisini mi bulacağız ?
  • seçimi kazanma konusunda evet.
  • he he kesin mühendissindir amk trolü.