• muharrem ince 30 yıldır ülkemizin gördüğü en yeterli aday. hem diploması da var, eğitimli biri. hazır cevap ayrıca. herhangi bir örgütle bağlantısı yok, bir açığı yok adamın. bundan iyisini mi bulacağız ?
  • akp li olmadığını söyleyip 2017 seçiminde evete bastığını söyleyen yazar. 2018 milletvekili seçimlerinde de mhp yi destekleyecekmiş. ama başkanlıkta da meral akşeneri. karışık leblebi alıyor yazar sanırım.
    düzeltme : (bkz: #77809139) yazar kendisinin evet vermediğini söylüyor. bu entry'den yola çıkarak yazmıştım. yanlışlık olmasın.
  • yetersiz ama kime gore yetersiz? erdogan'a gore fazlaca yeterli oldugu belli oluyor. zaten biz justin trudeau ile karsilastirmiyoruz adaylar arasinda ulkeye en yarari dokunacak,ulkeyi bolmeye calismadan adaletli ve serefli bir sekilde yonetecek birini ariyoruz. muharrem ince bu kalifiyede bir aday.
  • ak trollere cevap yok.
  • bence yandaş ağzı saçmalıktır.
    lider ruhlu, çalışkan, samimi, açık sözlü, dürüst, güvenilir, geçmişi temiz, tutarlı, mütevazı, adil, enerjik, birleştirici, cesur, çağdaş, atatürkçü ve vatansever...
    muharrem ince bunlardan hangisi değildir? bence hepsidir ve bu yüzden son derece yeterlidir.

bir devleti yönetmek için her şeyi bilmek gerekmez. alanında uzman ve güvenilir üst düzey kişilerin bir araya getirilerek özgür bırakılması ve fikirlerinin uygulatılması yeterlidir. muharrem ince bunu layıkıyla yapabilecek olan, akla ve bilime inanan saygıdeğer bir halk adamıdır. seçilebilirse kesinlikle hayal kırıklığı yaratacağını düşünmüyorum.
  • gayet yeterli bir adaydır, hiç adama laf atmayın. ufak tefek yanlış hareketleri olsa da genelde iyi.

not : akşener
  • müsterih ol kardeşim. çünkü benim babam hayata karşı yeterli değildi, ilkokul terkti ama ben dahil 3’ü mühendis olmak üzere 4 üniversite mezunu çocuğu var. yani mesele yeterlilikten çok amaç edinme ve niyettir. sen de biliyorsun ki ince’nin sadece eğitim alanındaki fikirleri yeter.
  • yahu muharrem ince her konuşmasında "ülke yönetimi ekip isidir. alanlarında uzman kişilerle beraber karalar alacağız " deyip duruyor. ne yetersizliğinden bahsediyorsun. önemli olan o makamda oturan kişinin insanların beraber huzur içersinde yaşayabileceği ortamı hazırlayabilme yeterliligidir ki bu da adamda var oğlu var.
  • o kadar yetersiz ki, herhangi bir tv kanalında kendisi ile çay içmekten bile çekinen bir dünya liderimiz var.
    değil mi...?
hesabın var mı? giriş yap