şükela:  tümü | bugün
  • resmi link: http://youtube.com/muharremincecb

13.06.2018 edit 15: 100 bini gecmisiz hayirli ugurlu olsun! plaket videosunu sabirsizlikla bekliyoruz. sayin ince'nin ekibi kanali da umarim en kisa surede verified yaparlar.

sayin fakirpislik06’nin bilgilendirici su entrysini de tavsiye ederim gelmisken. (bkz: #77864171)

--- orijinal entry ---

baslattigim bir kampanya.

allah'in izni milletin istegiyle cumhurbaskani olacak bir sahsin hesabina 250 takipci nedir ya?

tiklarina kuvvet sozluk!

--- orijinal entry ---

edit 0: suphe edecek arkadaslar muharrem ince'nin web sitesine giderek oradaki youtube simgesine de tiklayabilirler.

edit 1: twitter'da da duyurmak icin barisunver #youtubedaince hashtagini baslatti. buyrun bu da hashtag linki! twitter'i olanlar buradan da katilirsa pek seviniriz.

edit 2: entryi girdigimden beri 242’den 582’ye cikti takipci sayisi. 340 kisi bu kadar kisa sure icin iyidir ama yetmez. twitterlarimizda, sosyal medyalarimizda da yayalim.

edit 3: 1 saatte 1012 takipciye ulasti! harikasin sozluk, bu daha baslangic takiplere devam!

edit 4: 1100’leri de gectik! bu arada, bildigim kadariyla youtube’da linkleri kisisellestirmek icin 100’un uzerinde takipci gerekiyor. umarim sayin ince’nin ekibi de bu linki asdfhjk formatindan kurtarirlar en kisa surede.

edit 6: anlik degisim takibini suradan yapabilirsiniz.

edit 7: 2500'u de gectik! muhtesemsin sozluk!

edit 8: 3000’i de gectik. sana iyi geceler sozluk, sabaha geldigimde on binleri goruruz insallah *

edit 9: sabah erken kalkacagim ama uyuyamadim. 5600 takipciye gelmisiz, bir de 2 dakika once video yuklenmis!

edit 10: gunaydin sozluk. 8170’e ulasmisiz, bir gece icin harika bir rakam. gireceginiz entrylerle daha ustlere ulastirabiliriz insallah.

edit 11: on bini gecmisiz! muazzam haber! ınsallah 100 binleri de goruruz *

edit 12: kampanya ise yariyor. hem 12 bini gectik, hem ince’nin bugunku mitingleri kanala yuklenmis. ellerine saglik sozluk. durmak yok, 100 bine kadar devam :)

08-06-2018 / edit 13: ahahahahhaahahah video paylasmis sayin baskan. 21 binlerdeyiz su an ustelik :) hatta ve hatta youtube adresi de nihayet asdghkj formatindan kurtulmus.

buyrun video: https://instagram.com/p/bjwc0aba5hx/
    buyrun link: https://youtube.com/muharremincecb

12.06.2018 edit 14: 85 binleri de gecmisiz, hayirli ugurlu olsun. 100 bin plaketi videosunu cankaya’da cekerler umarim.* en cok takip edilen siyasi kanali olarak bilgi geldi hatta, ya biz ne kadar guzeliz <3
  • az önce abone olarak desteklediğim kampanyadır.

en kısa zamanda "merhaba pek muhterem vatandaşlar, kanalıma hoş geldiniz." diyerek bir video çekmesini bekliyoruz.
    olası video başlıkları:
    (bkz: kandırmaca challenge)
    (bkz: ayakkabı kutusu açtım bakın içinden ne çıktı)
    (bkz: akşener ve karamollaoğlu'yla bir gün geçirmek) : market alışverişi, esnaf gezintileri, hatta günlük kıyafetleriyle lunaparka falan gitsinler. seçim atmosterinin dışındaki hallerinden görüntüler yayınlansın. millet ittifakı kendi arasında sembolik bir halı saha maçı yapsın. giydirmeler, espriler havada uçuşsun. karşı taraf, "biz seçim yapıyoruz, bunlar halı saha maçı yapıyorlar." diye ucuz numaralar yapar ama olsun, biz böyle şeylere çok açız. bizim bunlara ihtiyacımız var.
  • her kanalına abone olurum ince başkaaaan.
  • hemen abone oldum. muharrem ince'ye dort koldan destek.
  • nasıl atlamışım?! +1 destekledim.
  • yakışır muharrem başkana.

yakında görürüz;
    (bkz: oy challange)
    (bkz: erdoğan'ı nasıl kızdırdım)
    (bkz: en çok para ile ülke yönetimi vs en az para ile ülke yönetimi)

şaka maka bu adamın bu olayları çok hoşuma gidiyor. her kulvardan yardırıyor ve her anlamda her kitleye hitap ediyor. umarım her şey çok güzel gider.
  • spam mi lan bu diyenler icin -ki ben de dedim- degilmis zira web sitesindeki kanal linki ile ayni. abone olabilirsiniz.
  • kayıt yaptırdım.
  • desteklediğim kampanya