şükela:  tümü | bugün soru sor
  • dikkatimi çekiyor ki ağzı bizim 17 yıldır tanıdık olduğumuz bir ağız. değişik yada ilgi çeken hiç bir vaadi yok. mazot 2 lira olacak asgari ücret 2000 lira olacak diye cem uzan vari seçim vaatlerinde bulunuyor...

mesela chp kongresinde parti başkanlığına adayken hiç bahsetmediği türban, çiftçi sorunları , dini konular bunun da seçim çalışmalarına güzel meze olmuş!

nasıl olsa güzel bir kanal var kim yürüse ekmeğini yiyecek bir potansiyel var burada!
    baktı kürtler ve muhafazakârlar kemalizm muhabbetinden dem almıyor benim zaten nişantaşılı starbucks seçmenim avucumda bari diğer seçmene de iki rüzgar yapsak ne olur kafası var !
  • saçmalayabilir arkadaşım insandır sonuçta ve prompter kullanmamaktadır. benim muharrem incenin içtenliğine ve vaatlerini elinden geldiğince yerine getireceğine inancım tam.

https://m.youtube.com/watch?v=_we-5q0vjyc
  • aslında yazarımızın saçmaladığı durumdur.

ulan 2000 lira asgari maaşın nesi cem uzan vari vaad?

16 yıldır şahlanıyoruz, uçuyoruz, ekonomi süper diyen akp iktidarının 2000 lira asgari maaş verememesi saçmalık değil ince'nin 2000 lira maaş vaadi mi saçmalık?

ayrıca mazot 2 lira olacak diye bir şey hiç söylemedi, nerenizden uyduruyorsunuz amk. mazot 3 lira olacak dedi o da çiftçiler için. daha adamın anlattıklarını doğru düzgün dinlememişsiniz bir de utanmadan goygoy yapıyorsunuz. (asgari maaş vaadi 2.200 bu arada, onu da bilmiyor salak)
  • trollerin zaman geçtikçe tutuşmaya başladığını gösteren gerzek tespit.
    o trol maaşlarınız kesileceği gibi bu zamana kadar aldıklarınız da burnunuzdan fitil fitil getirilecek.
  • ekonomik vaatleri saçma bulan sığırların saçma argümanı.

ne vaat versin adam? akşamları size gelip temizlik yapıcam, yemek yapıcam mı desin? mal mısınız taklit mi yapıyosunuz belli değil amk.
  • henuz kiraathane seviyesinde sacmalamamistir, bu yonde gidecek cok yolu var.

baslangic duzeyinde bile sayilmaz ustanin yaninda.
  • bunlar 1300 lira asgari ücretide imkansız vaad deyip haziranda başını alınca kasım seçiminden önce 1300 yapmışlardı
  • sizi ikna etmek için harcadığımız zamana yazık ama işte çocuklarımıza iyi bir gelecek için yapmak zorundayız.
  • yahu ülkede üretim ekonomisi lafını siyasette on altı senedir ilk kez duyduk, eğitim konusunu gerçekten ciddiye alan bir adayımız oldu ama yetmiyor işte, çünkü adamın beklentisi beleş. beleş vaad edilmedi mi kafası almıyor, çalışıp kazanma derdi yok kütlenin, ben durayım sırf birini tanıyorum diye para versinler, iş versinler, ihale versinler, çay versinler, çorba versinler derdi var o ne yapsın. dolayısı ile çalışan layık olan yapacak kazancak dedin mi saçmalık geliyor normaldir.