şükela:  tümü | bugün
1191 entry daha
  • hakkımız yeniliyor, açık scik hile yapılıyor başkanım. ne yap et bunu engelle! ne yap et ama hileyle yenilme başkanım!
  • başkan olursan akp’lileri uyandırmana gerek yok. çoğu biz zaten has chp’liydik diyecek...
  • takip edeni takip etmekten vazgeç.
  • sonuç ne olursa olsun bu umut verici huzur için teşekkür ederim.
  • sandıkları korumak yerine böyle oturduğunuz yerden muharrem ince'ye mesaj bırakmaya devam ederseniz, oda size mesaj bırakmak zorunda kalacak finalde. olum seçim oluyor lan alooo?
  • başkanım bir şey söyle lütfen!
    öl diyosan öleyim, bekle diyorsan bekleyeyim, sus diyorsan susayım!
  • muharrem bey merhaba ,
    pazartesi çok işim var bir de bunlara terziye gitmek eklendi demiştiniz ya son mitingde. pazartesi için sadece terziye gitmek kaldı ben onu hatırlatayım dedim hani belki kafa karışıklığı falan olur.
  • üzülme başkanım, sen hep benim ütopyamın cumhurbaşkanı olacaksın. şu an sessizliğinin sebebini komplo teorileriyle açıklamaycaksak çok üzgünsün seni o kadar iyi anlıyorum ki. bu kadar aklı başında vaatlerle, bu kadar yerinde tespitlerle, bu kadar ince göndermelerle bu kitleden %5 inde bile acaba sorusunu sorduramadıysan suç sende değildir. sen elinden gelenin en güzelini yaptın. karşında öyle kemikleşmiş bir cehalet var ki bu karanlıkla nasıl mücadele edileceğini hiçbirimiz bilmiyoruz. bırak kendilerini dünyanın lideri sanmaya devam etsinler, bırak 20 senelik yıkık şahinlerine ya da ederinin 2 misline aldıkları doblolarına dünyanın en pahalı benzinini koyup tur atıp magandalık yapsınlar. cahilliklerinin bedelini her gün ödüyorlar ve ödeyecekler bize de ödetecekler ama ne yapalım coğrafya kaderdir. burası ortadoğu.
  • mevcut şartlarda elinden gelenin en iyisini yaptın.
    vicdanın rahat olsun...
  • geçmiş olsun başkan. başkası olma, kendin ol. emin ol o şekilde daha başarılı olursun.

sana bir de son yazdığım şiirimi bırakıyorum. serbest türde yazılmış bir şiir, bu türü herkes anlamıyor, senin anlayacağını düşünüyorum.

tutanaklardan sarhoş oluyorum
    sen!! kızıl saçlı, al dudaklı sandık görevlisi
    mührü vurmayayım
    alıp götüreyim elinden aldığım pusulayı
    sigarayla üzerine adını yazayım
    yeni seçim sonuçları
    atama bekleyen fizik öğretmenleri
    patates
    soğan
    ysk
    anket şirketleri
    anasının a.ına koyduğumun ajansı