şükela:  tümü | bugün
  • başlıklar algımızı, moralimizi şekillendirir. belki de sandık başından çok erken ayrılmamıza sebep olur. bu sebeple burada bazı yazarlara para ödeniyor. çünkü bu etkinin bir tepkisi var, çünkü işe yarıyor.
    peki ne yapacağız? yapılacak olan şey çok basit, troll başlık gördük mü hemen algıyı ters yüz edecek başlığı açıp oraya yazıyoruz. bu şekilde troll başlık gündemde yükselmez, kaybolur gider.
    sebeplerimi sıralayayım;
    1- daha vicdanlı, daha iyi bir insan olduğunu düşünüyorum
    2- daha az benmerkezci olduğunu düşünüyorum
    3- eğitimi ciddiye alıyor
  • huzur istiyorum en önemlisi, herkese, herşeye kızan mutsuz adamı değil. t:gayet güzel türkçeyle açılmış başlık.
  • bugün itibari ile bunu yapmayacağım. çalıştığım kamu kurumu sebebi ile zorla sandık başına götürülmem gitmezsem işten atılma tehdidi almam yüzünden böyle bir zihniyete oy vermeyecegim maalesef.
  • kendisi oturup sohbet etme fırsatı bulduğum bilgili görgülü bir insan ama liderlik için uygun değil bunu ben değil üniversitede okuduğumuz siyaset bilimi kitapları söylüyor karizmatik liderlerin özelliklerini sıralıyor.velhasılkelam recep tayyip erdoğan dururken diğerlerine şu tabloda bok yemek düşer.
  • t:imam osurursa cemaat sıçar, örneği bir üst enty.