şükela:  tümü | bugün
  • "nükleer santrale nasıl bakıyorsunuz?" sorusuna "üniversitede bitirme tezimdi." cevabını verdi ya, değil oy vermek ölüme bile gidilir kendisiyle.
  • herzamanki gibi cafcaflı şık bir cevap vermiş. ama hak hukuk adalar kısmında benim için yeter.
  • ikinci tura kalması.
  • ülkeyi sevmek
  • insan umut arıyor işte, birazcık güzel günler görme isteği falan.
    'iyi bir muhalif yok ondan veriyoruz' dan çıkıp, 'denemeden nasıl bilebiliriz ki' ye geçmek istiyor.

'aslında doların yükselmesi kötü birşey değil, hem dış güçler operasyon yapıyo'.. diyen arkadaşa cevap bile veremeyişin hezeyanını atmak için sığınılan bi umut işte.
  • (bkz: rte düşmanlığı)

hepimiz biliyoruz ki, bu adamın hiçbir vasfı yok. reisi devirme ihtimalini seviyorsunuz.
  • tek sebep arıyorsan recep tayyip erdoğan olmamasıdır.

ben şahsen damadını da bakan yaparak resmen halef belirlemiş, devletin her kurumunu ele geçirmiş ve bir gün ak dediğine ertesi gün kara diyen birisindense devletin hiçbir kurumuna sahip olmayan ve az da olsa tutarlı herkesi desteklerim. ertesi gün baktınız o da güç zehirlenmesi yaşıyor, akp ile indiriverirsiniz.

bundan dolayı tek sebep aramak hatadır. çok sebep arayacaksak, çağdaş, eşitlikçi, uzlaşmacı ve gerçekçi oluşu derdim. bu liste uzatılabilir elbette ama özü aşağı yukarı budur.
  • "o"
  • ' ilk nobel ekonomi ödülünü alan bir ekonomist değil bir fizikçiydi ' derken yüzündeki o fırlama tebessüme nasıl oy vermezsin.
  • hiçbir şey bılamasam bile televizyonlardan gazetelerden radyolardan fışkıran nefret ve huzursuzluğun son bulması için oy veririm.

diğeri meltem cumbul bilmem kimin elini sıkmamış ona bile yorum yapıyor kardeşim bir susmadı senelerdir.

siyasal islamın tek geçim kaynağı fakirlik ve nefret sağ olsunlar hayal kırıklığına uğramadık.