şükela:  tümü | bugün
 • yaptığı her sınav olay olur. tam bir sene boyunca onun sorduğu soruların cevabı düşünülür . ama o cevaplar kendisinden başka kimseler tarafından bilinemediğinden ve kendiside bu cevapları açıklamadığı zaman bu cevaplar bilinmezliğini devam ettirmektedir. çoğu zaman kıyıda köşede kalmış öğrencinin beklemediği yerden soruları sorarak öğrenciyi köşeye yatırır. bu konuda adeta uzmanlaşmıştır.

  ne zaman kendisine tck nın gerekçeleriyle ilgili soru sorulsa ''bırakın şu izzet'in saçmalıklarını!'' şeklinde cevap alınır. bu da tck tasarısının hazırlanması sırasında ankara üniversitesi hukuk fakültesi'nden hiçbir akademisyenin çağırılmamasına içerlemesinden kaynaklanıyor olsa gerek.

  o değil de rus ruleti oynarken meydana gelen insan öldürme suçunun manevi unsuru neydi ya la.
 • kendi çocuğuna yapılmasını istemediği şeyi biz öğrencilerine yapmayacağını defalarca dile getirdikten sonra yine biz öğrencilerinin sınavları aracılığıyla imanını gevreten ankara üniversitesi hukuk fakültesi'nde ceza kürsüsü hocası. kendisiyle ilgili yazmak istediğim gerçekten çok şey var ama içime atıyorum. kaldık işte yine, ne yapacağız?
 • öğrencilerini bekleten, derse pek girmeyen, girdiğinde de derste telefonla konuşabilen öğrencilerine saygı duymayan bir insan.

  ayrıca aühf dekanı ve ardından kampüs dekanı olmasıyla emellerine kavuşmuş olsa gerek.
 • kendisine bir hukukçu olarak çok saygı duymamla birlikte kitabında, kanun koyucuya bu denli eleştirilerde bulunacak nedenin ne olduğunu merak etmemi sağlamıştır. eleştirilerinde çok haklıdır orası ayrı. fakat değişik(!) bir eleştiri tarzıdır.alışılmadıktır.tuhaftır.
 • seçmeli derslerinden geçmenin ultra kolay, zorunlu derslerinden geçmenin ise zor olduğu bir hoca. seçmeli verdiği derslerde kendisini bir ilk ders bir de son ders göreceğiniz için aradaki haftalardaki yokluğunu telafi etmek için sınavları kolay yaptığını düşünüyorum. zaten asistanlardan ders dinlemek gibisi var mı ya?
 • ankara üniversitesi hukuk fakültesi dekanı olarak ankara 2 nolu baroya kayıt olmuş akademisyen-avukat.

  ceza kürsüsü yüksek lisans başvurularına torpilli adayları aldığı iddialarıyla zaten kendini son dönemde belli ediyordu. bu hareketi ile beni şaşırtmadı. malumun ilanı.

  yolunuz açık olsun hocam, siz de bu hukuksuzluklarla birlikte anılacaksanız artık.
 • cumhuriyetin müeyyidesi ankara hukukukumun dekanı; tabi yerseniz... uğur alacakaptan gibi isimlerin oturduğu o koltuk ve o fakültenin altı sütunu gün gelir hakkını sorar... yazık!
 • muharrem özen benim aühf'de okuduğum dönemde (1996-2000) yardımcı doçent olan genç ve kendi halinde bir hoca idi. etliye sütlüye bulaşmayan, öğrencilerin pek de umursamadığı ama itici olmayan bir profil idi. şimdi dekan olmuş, olabilir tabi ama 2 no'lu baroya üye olması yine de kendisi hakkında az da olsa aklımda kalan olumlu imajı sildi attı. bu ikinci barolar kapatıldığı zaman üyelerinin avukatlık mesleğine dönememesi gerek. avukatlık kanunu'nun mevcut içeriği bunu sağlamaya yeterli.
hesabın var mı? giriş yap