şükela:  tümü | bugün
  • bir vatandaşın ince'ye seslenişi. fazla yorum yapmaya gerek yok. sayın ince mitinglerinde videolar kullanmayı seviyor. bu videoyu kullanırsa oylarını arttırır gibi.

ayrıca meral akşener'e de "sen git bulaşık yıka" demektedir vatandaş.

işte o video ;
    https://twitter.com/…ik3/status/1005497944605450244

edit : adamın şivesi ve ses tonu aşırı derecede yedi numara dizisindeki engin alkan'a benzemekte bu arada hahaha
  • şeker fabrikalarını, erdemir'i filan da muharrem başgan sattı zaten...
  • evrim süreci henüz tamamlanmamış bir kıl yumağına ait söz.
    (bkz: bedel)
  • (bkz: aaa yarrağam)
  • homo naledi.
    bir de 250 bin yıl önce yaşıyordu diyorlar.
    bunu görmemişler daha.
  • düşünce özgürlüğü olduğu gibi düşünmeme özgürlüğü de var.

sormak lazım arkadaşa tayyip kaç kere fetöyle bilfiil el sıkışmış ya muharrem kaç kere?
  • yattığı yatağa bak amelenin. her yerinden fakirlik, sefillik, cehalet akıyor. yurtdışında yaşasam şunlar daha da fakirleşsin, yok olsunlar diye ben de akp'ye verirdim valla. tipini siktiğim.
  • bayrak terbiyesi nedir bilmeyen keko iddiası.
    a.k salağa o bayrak bulunduğun yerin en üst alanına asılır, yattığın yatağın ayak ucuna değil göt.
    önce bayrak nedir ne değildir onu öğren sikik.

not: akp'nin özet geçilmiş hali kişi beyrnatıdır.
    her boku satarlar kimse ağzını açmaz ama satış lafı gelince kendileri hariç herkes satıcıdır.
    fetöyü palazlandırır, koruma altına alırlar fakat çıkarları örtüşmez kanlı bıçaklı olunca kendileri hariç herkes fetöcü olur.
    ne lan bu? bu ne?...
    gençler uzun değil, incelik lazım bize ;)
  • ahhh aysun kayacı yüz yılın toplum bilimcisi. zamanında sana tepki göstermiştim. buradan selamlarımı gönderiyorum ve özür diliyorum.

tanım: çomarland'in sıradan bir çomarı.
  • amına koduğumun salağı, böyle adamlarla oyumuz bir sayılıyor ya ona yanıyorum. sonra ülkenin burnu neden boktan çıkmıyor, çıkmaz tabi. cahillik akıyor her yerinden.