şükela:  tümü | bugün
  • anadolu efes altyapısında forvet pozisyonunda forma giyen sudan kökenli 1999 doğumlu basketbolcu.
  • anne ve babası kktc'de üniversitede okumuştur. kendisi kktc vatandaşıdır. 2010 yılında efes altyapısına transfer olmuştur. onuralp bitim ile birlikte çok iyi bir ikili olacaklarını düşünüyorum.
  • 18 yas altı avrupa şampiyonasında rusya'ya karşı 17 sayı ve 11 ribaunt la oynamıstır aslen sudan asıllı efes pilsen altyapısının yeni süper yeteneğidir kendisi .
  • u18 milli takımında oynatılan devşirme oyuncu. bakın eğer bir ülke, u18 milli takımında devşirme oynatıyorsa, bunun adı kepazeliktir. u18 yahu. pes!
  • amk devşirmeden kastınız ne çok merak ediyorum. çocuk 10 yaşından beri efes altyapında eğitim görüyor. bütün basketbol eğitimi bu ülke almış. genç takımların amacı bu basketbol eğitimlerinin sonucu almaktır. ktcc doğumlu ayrıca. mustafa sudan milli takımını seçebilirdi. türkiye milli takımı seçmiştir. bobby dixon devşirmedir mesela üzerinde hiç emeğin olmadan milli olmasıdır kepazelik.