• zor olduğu söylenen hadise.

edit : birkaç kelam

bir mühendis olarak çok zor bir insan olmadığımı düşünüyorum. yapılması gereken düşünce yapısını çözmek .

mühendislerin kafası bilgisayar programı gibi çalışır . bir sonuç isteniyorsa önce girdiler verilmelidir. 4 çekmeceli bir komodinin 3. çekmecesinden bir badi isteniyorsa alttan mı 3 üstten mi 3 bunu belirtmezseniz kavga çıkar tabi anlaşamazsınız . sonra mühendisler şöyle mühendisler böyle . girdiyi net anlaşılır vericeksin . girdiler sonuca yönelik olmalıdır. mühendisler girdiyi yorumlamaz sonucu yorumlar . sonuç istediği gibi olmadığında girdiye dönerek sorunu orda arar.
  • çoban sevgilisi olmak daha ayrıcalıklıdır. hiç değilse evinize et girer.
  • bir üst mertebesi mühendis eşi olmaktır.
    tutabilene durdurabilene aşk olsun.
  • güzel oluyor.
  • tekniker sevgilisi iken dikey geçiş ile ulaşılabilen mertebe.
  • işbu konuşmada taraflardan başlığa konu olan mühendis sevgilisi ms olarak anılacaktır. sayın kendim ise m. aynen aktarıyorum,

m -bizim çocuklardan biri bugun ruj sürmüş kesin ve net.

ms -nasıl nereden anladın?

m -bölümün girişinde ruj lekeli karton bardak tespit ettik. akabinde bölümün giriş çıkışları 1dk. içinde tutuldu. herhangi bir dişiye rastlanmadı.

ms -ciddi yapmadınız dimi bunu. belki dün içti gitti.

m -bardaktan elime olan ısı transferi öyle demiyordu.

ms -kim ne diyor anlamadım.

m -entropi diyorum artıyor sürekli.

.....

1dk. kadar sessizliği bozan başlığa konu olan ms idi.

ms -bence erkan.

m -peki statik mi dinamik mi sence?

ms -dinamik aktif olduğuna göre, bence statik.

tanım: zamanla uyum sağladığınızda neşeli bir ikili olmak kaçınılmazdır.

edit : imla
  • hani o iş güvenliği uzmanı var ya ona dikkat edin çok dikkat edin. nişanlı olması düğün tarihinin belli olması falan bir şey değiştirmiyor.
  • fen edebiyat sevgilisi olmaktan daha üst mertebedir.
  • renksiz bir hayattır...
hesabın var mı? giriş yap