şükela:  tümü | bugün soru sor
  • çoban sevgilisi olmak daha ayrıcalıklıdır. hiç değilse evinize et girer.
  • bir üst mertebesi mühendis eşi olmaktır.
    tutabilene durdurabilene aşk olsun.
  • güzel oluyor.
  • tekniker sevgilisi iken dikey geçiş ile ulaşılabilen mertebe.
  • koduklarım, harran ziraati, sütçü imam gıdayı bitirmiş gelmiş burda mühendislik karizması atıyor. ulan öss'de hepsini b işaretlesen mühendislik kazanacağın bi dünya üniversite var. gören de boğaziçinden, bilkentten, odttüden zanneder.
    sie, sie...
  • hani o iş güvenliği uzmanı var ya ona dikkat edin çok dikkat edin. nişanlı olması düğün tarihinin belli olması falan bir şey değiştirmiyor.
  • iyi bi his çoğu zaman.

erkeklerdeki ben her işten anlarım kafası x 2 gibi oluyor. bazen ooolum mühendis değilim ama ben de sayısalcıyım uleen diye bağırası geliyor insanın.

lastik değiştirebilen, format atabilen bi hanımsanız da ayrı bi hoşlarına gider bu beylerin.
  • biraz narsist ve pratik zekalı oldukları doğrudur.

teknik sorunları kolay çözebiliyorlar. formülü ezber etmişlerse çok başarılılar, bazen de gidiş yolundan puan alabiliyorlar.

ancak yılların sayısalcısı olmanın getirdiği bir takım kabızlıkları da olmuyor değil hani... kendilerini sözlü olarak ifade ederken çuvallayabiliyorlar. sonra gelsin yanlış anlaşılmalar, gitsin yersiz tartışmalar...

fakat laf aramızda, pek bir seviyoruz kendilerini...

dipnot: yazıları da çok zor okunuyor.
  • baretle fotoğraf atarken güzel ama en basit şeye bile ben mühendis adamım kızım dediği zaman malesef benimla değil..