şükela:  tümü | bugün
  • bakıyorum da sözlükteki 1.90 cm boy 35 cm penisliler bu sefer de yönetici ya da ceo olmuş. bi kere de bizi şaşırtın amk.

mezuniyet: jeoloji müh.
    iş: mezun oldugum günden beri jeoloji müh.

jeoloji müh. düşünen arkadaşlara öneri: kesinlikle bu bölümü seçmeyin. bizim zamanımızda(öss) sıralamada ilk 60 bin alıyordu. şimdi ise 1 dogru yapan kazanıyor. işsiz kalırsınız.
  • antalya'da emlakçıyım, iyi de ciro yapıyorum. memnunum hayatımdan.
  • 2012'de inşaat mühendisliği bölümünden mezun oldum. sonra açıköğretim kamu yönetimini bitirdim. kpss 'den atanabileceğim bir puan almadım. şu an eczanemizde aileme yardımcı olmaya çalışıyorum. şükür halimize. başka diyecek lafım yok.
  • akrabaları olanlar üst düzey uzman olarak çalışanlar amelelik yapanlar ise kendi imkanlarıyla işe başlayanlar bunu tahmin etmek zor değil hepimiz aynı çarktayız ama akrabanın yerleştirdiği liyakatla girdiğin yeri de burda övüyorsun da noluyor onu anlamıyorum işte
  • kod yazıyor paso. yüksek lisans kasıyor bi yandan
  • mühendislik yapmıyoruz içiniz rahat etsin tıpçılar
  • 2018' de elektrik-elektronik müh. bitirdim, türkiye'nin en büyük markalarından birinde sr. front-end web dev olarak çalışıyorum.
  • borsacıyım.
  • inşaat mühendisiyim, kurumsal bir şirkette proje yöneticisiyim.
    özellikle kadın mühendisler gençken napıp edip bir şekilde sahada çalışın, kabayı ve ince işi öğrenin. sonra da büyük kurumsal şirketlerin teknik ofislerine kapağı atmayı bakın. hakedişi ve sözleşme yönetim süreçlerini iyi öğrenin. inşaatta en önemli konuların başında para akışı kontrolü ve o hazırlanan matbu sözleşmelerin gol yiyeceğiniz taraflarını önceden hesap edip ona göre önlemini alıp sözleşmeyi hazırladıktan sonra süreç yönetimini yapmak geçiyor. ben bunları resmen çıraklık ede ede öğrendim. işi bilen insanlarla iyi geçinin ve bu söylediklerimi onlardan öğrenmeye bakın.
  • her inşaat mühendisi gibi işsizim.günümün çoğu yüksek lisans ödevleri ve iş aramayla geçiyor.bir de evde kek kurabiye filan yapıyorum.kurabiye hamurunu çimento karışımı olarak hayal ediyorum meslekten uzaklaşmamak için.
    edit:herkesin mis gibi isleri varmış maşallah bize de kader güler belki farklı bir hayatta