• muhsin kızılkaya katıldığı programda onca insanın gözü önünde askerler için şu sözleri söylemişti "zaten işi o, maaş alıyor. o insanların görevi hayatını vermek ve onun için maaş alıyor. ekstra bana bir iyilik yapmıyor."
    (bkz: askerin görevi ölmek bunun için maaş alıyor)

sonra ise böyle kıvırmaya başladı kendisi;

"bir emekli generalle yaptığımız tartışmada hiçbir şekilde aklımdan geçmeyen, ama her nasılsa ortamın gerginliği sonucu ne yazık ki maksadını aşan sözler sarf ettim. düşündüklerimi çok hatalı bir dille ifade etmiş olduğumu, yanlış anlamaya müsait sözler olduğunu ve tepkilerle karşılaşacağımı sonradan fark ettim."

tam linki de burada dursun

kaynak

bakalım daha neler duyacağız, önce yap sonra ama ben öyle demek istememiştim... de ve işin içinden sıyrıl ne ala memleket.
  • gazete ve kanalın imajını düşünen patronlarından fırça yedikten sonra yapılan bir geri vitestir. koltuğunu kaybetmemek için kıvırmaya başladı. yoksa düşündükleri aynı. gayet net ve anlaşılır bir şekilde, "asker dediğin zaten ölmek için maaş alıyor, bana ekstra bir faydası yok" dedi.

neyse zaten suç bu ve bunun gibi rahatı yerinde koltuğuna yayıla yayıla gariban insanların asker çocukları için "bana bir faydaları yok ölmesi için para veriyoruz zaten" diyebilme hakkını verenlerde.
hesabın var mı? giriş yap