şükela:  tümü | bugün
1342 entry daha
  • mekanı cennet olsun. bakmayın siz buradaki köpeklere , türlü türlü işkencelerden geçti bu adam.
  • bu adamdan etkilenen insanlara hayret etmekle kalınmayıp, acınmalı.
  • iyi insandır kötü insandır bilmiyorum. ikisini de söyleyen çok. meselenin orasında değilim. ben bu adama akp lilerin sevgisini anlayamıyorum. yine akp lilerin tüm durum güncellemelerini süslemiş. adam son nefesine kadar akp'ye sövüyordu. bu akp'liler aynı şeyi necmettin erbakan için de yapıyor. erbakan son nefesine kadar akp siyonist oyunudur, amerikan planıdır dedi durdu.
  • fetö terör örgütü lideri fethullah gülen'e övgüler düzmüştür. terörist öven adama bile vatansever deniyor. ülkeye bak.

link
  • ergenekon destekçisi milliyetçi. ..

yersen tabi.
  • “aziz nesin’i sivas gibi hassas bir ilimize getirerek zehrini kusmasına sebep olanlar olayın birinci derecede sorumlusudur.”

halkımız kışkırtılmıştır diyerek suçu halktan alıp aziz nesin’e yüklemeye çalışan biri. ülkede müslüman olma zorunluluğu mu var, hayırdır? şeriat mı demokrasi mi belli değil, rezillik. demek ki siz müslüman olmayan herkesin yakılması gerektiğini alttan alttan savunan gericilersiniz.
  • akp ile fetö ilişkisi bittikten sonra tüm ihalelerin fetö'ye yıkılması sonucunda kendisine yapılan suikastin de fetö'ye ihale edildiği kişi. oysaki bir suikast, en çok kime fayda sağlıyorsa en büyük şüpheli odur.

dönemin sivil havacılık müdürü hangi partiden milletvekili aday adayı olmuştu? abdullah gül ile binalı yıldırım verdikleri sözleri neden tutmadı? olay neden geçiştirildi? suikast görüntüleri tanıklarından birisinin kasımpaşa maçı öncesi öldürülmesinin arkasında kim var?

daha birçok bilgi var da burada paylaşıp boş yere hayıflanmaya gerek yok çünkü yapılacak bir şey yok. yine en büyük hata kendisini sevdiğini söyleyenlerde. dava içinde yetişmiş adam gibi adam kalmamış. hemen hemen hepsi çantacılık peşinde koşmaya başlamıştır.

muhsin yazıcıoğlu kimine göre iyi, kimine göre kötüdür. herkes kendi penceresinden bakıyor olaya. ben de kendi penceremden bakacak olursam; muhsin yazıcıoğlu şeriat istemesine rağmen demokrasiye bağlı, allah adı dışında yemin eden, sistemin içinde olan bir insandı. niyeti ya da düşünceleri kendisini kurtarmayacak allahû âlem.
  • belki karakter olarak çok iyidir, çok güçlüdür orasını bilmem ama kimse kusura bakmasın, badem gözlüdür kendisi. bunu söyleyen de ben değilim, bizzat sevenleri. bugün herkes muhsin yazıcıoğlu hayranı sağ kesimde. herkesin sosyal medya hesaplarını “koca reis” resimleri ve özlü sözleri süslüyor. e arkadaş peki bu adam niye taş çatlasa % 1-2 oy alıyordu, bu kadar seviliyordu da ? bu tablo bizzat sevenleri tarafından badem gözlü olduğunun kabul edilmesi anlamına gelir.
1 entry daha