şükela:  tümü | bugün soru sor
  • şu an içinde bulunduğum durum.

he muhteşem şekilde sarhoş olup neden buraya yazıyorum diye soracak olursam "yazamıyorum ki" şeklinde cevap verebilirim.
  • (bkz: baudelaire) de diyor sarhoş olun diye.
  • din ve siyaset konularının ortamı domine etmesinin 1 önceki aşamasıdır.
  • şimdiki halim brüksel olan varsa yazsın
    hesap benden
  • ruhen sarhoş olmayı da olaya katmak istiyorum. asıl en güzel sarhoşluk odur kanımca. sevdiğin insanla omuz omuza, dudakların boynunda burnun saçlarında. kokusunu çeke çeke öpersin. her çekişte daha bir sarhoş olursun.

karşındaki artık yeter deyip ayrılmak istediğinde sen çoktan o kokuda sarhoş olmuşsundur. çoktan dünyevi düşünceler yok olmuştur. aklın içkinin sarhoşluğunda olduğu gibi karmakarışık şeylerde gidip gelmez. aklın sade onundur o an. ruhun, kokusunu çekerek bağlandığın o ruhundur artık.

bu durum alkolden daha çok bağımlı yapar insanı. bittikçe ister. mesafeleri aşar. bir adım az gelir hatta. daha da sokulur. elbetteki bedenin bi zaman sonra içkideki gibi bırakmak zorunda kalır. ama ruhun, hep onunkini ister...
  • gecen gece bir arkadasin 'hadi cemberi tamamlayalim' gazina gelip yasadigim hadise.
    (bkz: cin), (bkz: votka), (bkz: viski), (bkz: tekila), (bkz: rum), (bkz: konyak), (bkz: mescal), (bkz: bira), bir kac tane de karisik kokteyl cemberini tamamladiktan sonra kore restoranina gidip bir de orda (bkz: soju) ile cila yaptik. mide bulantisi, kusma olmadan tamamlanan muhtesem bir sarhosluktu.

ha sonunda tum sabah new yorku bastan sona, geri sondan basa giden bir trende uyuyarak gecirdim o ayri bir konu.
  • an itibari ile yaşadığım durumdur.

tek farklılığı sarhoş değilim lan! ama mükemmel içtim. önce 2 bardak viski akabinde 4 bira şimdi eve geldim ve balkonda takılıp hafiften demlenmeye devam ediyorum ve ne bir mide bulantısı ne bir sallanma ne de bir sarhoşluk belirtisi var.

ayrıca dopamin seviyemde farazi yüksek bir artış hissediyorum. artis değil artış evet. garip garip şeyler hatırlıyorum. unuttuğum bilgiler gün yüzüne çıkıyor falan. olm belgesel izleyip bir yandan araştırma yapıp diğer yandan sözlükte başlıkları gezip aynı zamanda da yeşillere cevap veriyorum.

mükemmel içme tekniği ile zamanı durdum olm! hey yavrum hey!

özetle; mantık içiciliği güzeldir, beyni açar ve hipokampüsünüzü çalıştırır.

afiyet olsun ahali...
  • bilinç kapanmasıyla sona erecek eylem çeşidi. zamanında öyle muhteşem sarhoş olmuştum ki kamyonun şoför koltuğundan asfalta havuza dalar gibi atlamıştım. sizinki olsa olsa kafayı bulmak olur.