şükela:  tümü | bugün soru sor
  • tarkanin hup sarkisinin pepsi versiyonunda memelerini sallamak suretiyle dans ederek eslik etmis elite model look birincisi. hayatimda bastan sona izledigim ilk ve son guzellik yarismasinda, o zaman sevdigim insanin ikinci gelip de onun birinci gelmesi buyuk hayal kirikligiydi.
  • dream tv vj'i. diger vj'lere kiyasla basarili sayilir.
  • kendine ve hayatına saygısıyla henüz tanısmadan tarafımdan tam not almıs, sonrasında da gelip benim hayatımın orta yerine oturmus en kıymetli dostum.. punch'ın muhterem annesi, 70m2'lik dehanın parmakla gösterilir sahibi, maldivlere ayak basmıs bi de üstüne bayrak dikmis güzel insan ve de..
    2 hüngürmeye kalksam burnumda biter kendisi.. aferin otur onbes!
  • dream tv'de happy hours ve "müzik haber" programının güleryüzlü, klişeleşmiş vj konuşmaları yapmadan vj'likyapan, türk rock müziği hakkında geniş bilgisi olan sunucusu. bazı yerlerde kedi olarak görünüor. doğallığını koruyarak işini başarıyla yapmaya devam eder umarim.
  • dream tv'deki müzik haberlerini üzerinde "god is dead -nietzsche" yazılı tişörtle sunarak beni afallatmış, takdirimi kazanmıştır.
  • son zamanlardaki görüntüsüyle nedense lost dan kate'e benzetilen kişi. halbuki kendisi daha güzel zannedersem. bir de emre aydınla bir video çekmişler duyumlara göre . o çirkin adamın klibini seyredilebilir kılacaktır eminim.
  • boyuna posuna bakmadan bir kümes tavuk yiyebilen, yedikçe güzelleşen kadın kişisi.
  • canlı canlı ya da ekran ardında olması fark etmiyor; havada koray notaları uçu$urken sergilediği yapınmalarla tepine tepine eğlenmeye sebebiyet veren bünye.
  • kendi erişemedikleri güzelliklere erişebilenlere, ancak çirkin görüşler obsesinde yaklaşabilme kabiliyetindeki bünyelerin herhangi fikir sahibi olmaksizin yorum yapmalarini yadirgamadan fakat elestirerek belirtmek istiyorum ki, degil varolmayan gerceklerle kendi zaferini ilan eden, aksine yersiz hicbir umudu barindirmayandir mujde uzman dedigimiz.
  • "güzellik nedir; aynı kapta e$inmek midir?" sorularını akla getiren model, oyuncu, sunucu, seyirci, her bir $ey maa$allah aman da aman hanimi$ ki$idir.