şükela:  tümü | bugün
  • ege ve fahir'in deyimiyle cinsel seks uzmanı. esasen kadın hastalıkları ve doğum uzmanı.
    cuma günleri modern sabahlar'da çıkıyor. teknik olarak ne kadar doğru bilemiyorum, çünkü yeterli bilgim yok, ama muhabbeti çok keyifli.
    seksli meksli konuşuyorlar ama tabii ki kafalarına göre değil, valilikten, bakanlıktan falan izinli hep.
  • twitter’dan takip ettigim doktor. paylastiklari yaratici. severek takip ediyoruz.
  • modern sabahlar programından tanıyıp mümkün olan her mecradan takip ettiğim doktor hanımdır kendisi. o konuştukça kadın doğum ve ilgili konularda ne kadar da cahil olduğumuzu anlamamı sağlamıştır. hem bilimsel hem anlaşılır hem de eğlenceli bir muhabbet oluyor cuma sabahları. canlı yayında kaçırsam podcast peşine düşüyorum.
    kendisi de esasen bir modern sabahlar dinleyicisi olduğunu her fırsatta dile getirmektedir. zaman zaman canlı yayına dinleyici olarak da katılır hatta.
    uzmanlaştığı seksoloji alanı türkiye'nin kanayan yarasıymıştı meğer.
  • cuma günleri modern sabahlar'da fahir ve ege ile seksli meksli konuşan doktor. sayesinde himen nedir öğrendik, doğum kontrol yöntemlerini yeniden keşfettik. aklımızdaki sorulara cevap aldık. ilgiyle takip ediyoruz efenim.
  • seksli meksli konuları kağan abilerden, müjgan ablalardan öğreniriz bir şekilde.
    bize asıl nasıl bu kadar genç gösterdiğini öğretmesi lazım.
  • kendisi acayip ponçik bir insan, seviyoruz muhabbetlerinizi efendim.

ayrıca modern sabahlar ile başlayan macerasında, biraz vizyon biraz da şans ile bu ülkede kendisinin bile hayal etmediği yerlere gelebilir.

kendi konusunda ülkede çok iyi doktorlar vardır ancak biz mesela haydar dümen'i tanıyoruz. bu adamın olayı insanların yüzünü güldürerek konuşulmayanı konuşması ve anca "bir arkadaşım" ekolü ile başkalarına danışabilen yurdum insanını aydınlatmasıydı.

müjdegülcüğüm (arkadaşım gibi hissediyorum napayım) ise gerçekten hoş sohbet ile konuşulmayanları konuşuyor ve insanları aydınlatıyor. ayrıca doktor olmuş, belli bir kariyer hedefi tutturmuş bir kadın olması, bu konularda çatır çatır konuşması da ülke adına çok önemli bence. bir kız babası olarak şundan eminim ki ülke bir yerlere gelecekse güçlü kadınlar ile gelecek.
  • raporumda adını görüp merak ettiğim, araştırınca noluyoruz lan dediğim, epey popüler olduğunu farkettiğim kadın doğumcu ablamız. kendisini görmedim ama devlet hastanelerini bilirsiniz malum. biraz dinleyip izledikten sonra keşke tanışmış olsaydım diye düşündüm. tatlış, minnoş, keşke kuzenim olsa denebilecek bir insanmış. takipteyim.
  • osi tv'de fahir öğünç'le beraber elalem ne der? adlı program yapmaya başlayan sevgili doktorumuz. kendisini severek takip ediyoruz.
  • sosyal medya lincinden nasibini alan doktor. anlamadan dinlemeden sadece videodan 10 saniyelik kesintiyle başlamışlar kadını linclemeye.kadın hiçte öylr düşünen bir kadın değil o kisileri tiye alıyor sadece.videonun tamamını izleseler görecekler ama izlemeden hakaret.
    twitter linki