şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ferhan şensoy ve derya baykal'ın 1989 doğumlu daha güzel ve büyük kızları. müjgan ismini babannesinden almıştır. kendisi doksanlı yıllarda ailecek çektikleri reklamlarda ve 2002 yılında yine ailecek oynadıkları sahibinden satılık birinci el ortaoyunu adlı gösteride yer aldı. bu oyundaki performansı yaşına göre kötü değil kardeşine göre ise gayet iyidir. bu sene new york üniversitesi tisch school of arts'tan mezun oldu. bundan sonra ne yapacağını merakla beklemekteyim.
 • çok farklı bir güzelliğe sahip.
 • annesine de babasına da feci benziyor. hangisine daha çok benzedeğine karar veremedim yalnız.

  http://postimage.org/image/y4lvi0kif/
 • twitter'da ferhan ağbimizle ilgili abidik gubidik bir entry giren nihat doğan'a ağzının payını veren, babasının kızıdır.

  helal olsun.
 • ferhan şensoy'un kimi zaman nevi şahsına münhasır muzipliğiyle "mükerrer ferhan şensoy" diye tanıttığı kızı.
 • şensoy ailesinin büyük ferhan'ını severek büyüyenler tarafından pek sevilen ferhan.

  denir ki, vakti zamanında ankara'ya gelmiş, gaga'da oturmuş. hayranları hayran hayran bakmış.
 • yeteneksiz.
 • babasının kızı, annesinin benzeri.

  samimi ve cana yakın biri olduğu açık ve net. yeteneksiz denilmesi hasetten olabülüğğ, göz var izan şart!
 • eğer bu yabancı dizileri türkleştirme politikamızdan, "onlar ahlaksız biz yapıyoz işte temiz temiz" düsturumuzdan vazgeçmezsek; olası bir bones cover'ında emily deschanel'in rolüne kafadan ilk aday olacak oyuncu. aynı karizmatik çene yapısı.

  çalıkuşu'nda rol alıyormuş şu sıralar. ancak babası ferhan şensoy gibi eşitlikçi ve disiplini ile tanınan bir ustayla tiyatrodan devam etmesi gerekir. sahnelere daha çok yakışıyor ve masal müfettişi'yle de görülüyor ki, bu geleceği mümkün.

  1.80'e yakın boyuyla ve babasına olan benzerliğiyle oldukça da güzel ve çekici. derya baykal'a da huy olarak benziyormuş diyolla, hamaratmış bir de... evlenirim, raad.

  --

  daha 12 yaşındayken rol aldığı sahibinden satılık birinci el ortaoyunu'dan bir kesit buldum. daha o yaşta bile selvi boyluymuş.

  http://www.dailymotion.com/…k-bi_shortfilms?start=8
 • "en zayıf zamanında sever onlar seni. sen kalkansızsın diye onlar seni görüyor sanarsın, o sıra rüzgarın götürdüğü yere gidiyorsun diye, seni yön bilmez sanarlar. hep sabırla dinledin diye, seni fikirsiz sanarlar. sen sustun diye, söyleyecek hiçbir şeyin yok sanarlar. söylenenleri önemsiyorsun diye, akıl verdiklerini sanarlar. ve bir gün gelip, sen yönünü bulduğunda da arkadanda gerine gerine: "ona ben yön gösterdim!" derler. zaten seni başından beri sırf bunun için üzerler, en sonunda en dolusundan 'ben' diyebilmek için."

  yazmıştı zamanında. şimdi çalıkuşunda görünce bir an şaşırdım. kristiyan valez rolüyle girmiş diziye. masal müfettişi'indeki yeteneğinden sonra ekranlarda da görmek sevindirdi. bana göre kardeşi derya'dan daha genç duruyor. başarılarının devamını dileriz.

  instagram adresi