• ferhan şensoy ve derya baykal'ın 1989 doğumlu daha güzel ve büyük kızları. müjgan ismini babannesinden almıştır. kendisi doksanlı yıllarda ailecek çektikleri reklamlarda ve 2002 yılında yine ailecek oynadıkları sahibinden satılık birinci el ortaoyunu adlı gösteride yer aldı. bu oyundaki performansı yaşına göre kötü değil kardeşine göre ise gayet iyidir. bu sene new york üniversitesi tisch school of arts'tan mezun oldu. bundan sonra ne yapacağını merakla beklemekteyim.
  • şensoy ailesinin büyük ferhan'ını severek büyüyenler tarafından pek sevilen ferhan.

denir ki, vakti zamanında ankara'ya gelmiş, gaga'da oturmuş. hayranları hayran hayran bakmış.
  • eğer bu yabancı dizileri türkleştirme politikamızdan, "onlar ahlaksız biz yapıyoz işte temiz temiz" düsturumuzdan vazgeçmezsek; olası bir bones cover'ında emily deschanel'in rolüne kafadan ilk aday olacak oyuncu. aynı karizmatik çene yapısı.

çalıkuşu'nda rol alıyormuş şu sıralar. ancak babası ferhan şensoy gibi eşitlikçi ve disiplini ile tanınan bir ustayla tiyatrodan devam etmesi gerekir. sahnelere daha çok yakışıyor ve masal müfettişi'yle de görülüyor ki, bu geleceği mümkün.

1.80'e yakın boyuyla ve babasına olan benzerliğiyle oldukça da güzel ve çekici. derya baykal'a da huy olarak benziyormuş diyolla, hamaratmış bir de... evlenirim, raad.

--

daha 12 yaşındayken rol aldığı sahibinden satılık birinci el ortaoyunu'dan bir kesit buldum. daha o yaşta bile selvi boyluymuş.

http://www.dailymotion.com/…k-bi_shortfilms?start=8
  • twitter'da ferhan ağbimizle ilgili abidik gubidik bir entry giren nihat doğan'a ağzının payını veren, babasının kızıdır.

helal olsun.
  • kendisi 2017, 13. akbank kisa film festivalinde "ön eleme jürisi" olarak ismini film kitapçigina kazitmis. ondan daha bilgili ve emekçi sinemacilar varken, yuh dedirtti, film gösterisi bitene kadar kendimi izledigim filmlere veremedim. buram buram torpil koktu beyler.
  • babasının yeteneği gölgesinde keyif süren oyuncu, tiyatrocu. sıradan. pek bir marifeti olduğunu göremedim. böyle bir iddiası var mı bilmiyorum ama söylemek istedim.

ferhan şensoy'a saygılar.
  • çok farklı bir güzelliğe sahip.
  • babasının kızı, annesinin benzeri.

samimi ve cana yakın biri olduğu açık ve net. yeteneksiz denilmesi hasetten olabülüğğ, göz var izan şart!
  • 0 yetenekle abisinin yönettiği dizide oynamaktadır.
  • ferhan derya şensoy kardeşlerin (haliyle) ferhan olanı. ilginçtir, ferhan derya'ya*, derya ferhan'a* benziyor.
hesabın var mı? giriş yap