*

şükela:  tümü | bugün
  • dikkat bu başlık altında genelleme yapılacaktır lütfen duyar kasmayınız.

uzun süren gözlemlerim sonucu kadın ve erkek arasında banko bir eşleşme bulmuş bulunmaktaydım.mükemmel çift için kızımızın instagramında dekolteli günlük ,makyajlı ve şık kıyafetli gecelik ve beach cluplarda bolca fotoğraf olması gerekiyor bunun yanında sabit storylerde şehirde bulunan bilumum cluplarda çekilmiş kopkop hikayeleri olması gerek. yani profile bakınca ulan bu kız bu kadar ezecek parayı nerden buluyor diye sorgulamanız gerek.

gelelim erkeğimize bu eşleşmede erkeğin profili kadın kadar gösterişli olmasa da bolca gömlekli fotoğraf, spor salonunda çekilmiş kaslı kollar içeren fotoğraf, araba önünde ya da clupta çekilmiş bir adet fotoğraf ve tercihen donatılmış nargile masası.bu profilde ise bu boş herifin nasıl bu kadar takipçisi var diye sorguluyoruz.

araştırmalarım sonucu bu iki tiplemenin mükemmel çift olduğunu buldum dilerseniz instagramda bu tip insanları bulup takipçilerine bakarak bunu teyit edebilirsiniz çünkü birbirlerini banko buluyorlar ya da başka mükemmel çift öneriniz varsa alalım efenim..
  • (bkz: mükemmel) yazmamak bir ironi türü müdür ?
    onlardan olsa olsa çokomel olur evet.

edit: mükemel olan başlık düzeltilmiş.
  • bir ortadoğu kültürü olarak (bkz: kardeşim köz getir seri) olarak açıklanabilecek eşleşme. arabesk kültürü hem kadına hem erkeğe yayılmış bir toplumdan batısal anlamda ilişkiler beklemek yanlış zaten.

he herkes mi öyle? elbette hayır.
  • aklıma hep aynı hikaye geliyor. padişaha ceylan derisinden dünyada eşi benzeri olmayan çizme armağan ederler, giymez.
    -ama efendim dünyada eşi benzeri yok
    -padişahım bundan güzeli yok
    padişah cevap verir:
    -ayağımı sıkıyor.

formül vermeyin tutmaz*
  • tartışmasız olarak benimle çiftleşen pardon eşleşmedir.