• ülkenin en ufak zararında sevinen ab beslemeleri tam liste.

bunların tamamı türk, atatürk ve cumhuriyet düşmanı olup ekseriyetle kürtçü ya da siyasal islamcıdır.
  • çok sevdikleri mültecileri bir hafta evlerinde beslesinler, çok bir şey istemiyorum. ülkemiz mülteci istilasında iken saray ve yalakaları lale devrinde yaşıyor. halk bir yandan ekonomik kriz ile boğuşurken diğer yandan da bu işgalcilerle uğraşıyor. bütün bunlara rağmen bunlara oy veren olursa her şey müstahaktır bunlara.
  • yurtdışı kuruluşlardan fonlandıklarına eminim ama ispatlayamam.

edit: başlığı açan yazar zaten güncelleyerek ispatlarını eklemiş, eline sağlık.

edit 2: yazarı çaylak yapmışlar, yazıklar olsun.
  • mükemmel çalışma. tam bir vatan haini kataloğu yapmışsın. unutulmamalı bunlar.
  • fatih ilçesinde 2 dakika duramayacak tiplerdir aynı zamanda.
  • yine dönüp dolaşıp en son kendilerini akp ile kol kola bulmuşlardır. bu açıdan kendilerini tebrik ederim.

bir kısmı ab tarafından direkt fonlanırken, kalanı beni de görün diyerek sotede beklemektedir. bu ekibin ayrıca %100'ü gerekmesi durumunda dakikasında yurtdışına kaçma imkanına sahiptir. dahası bunlar gittikleri yerde sanki hiçbir şey olmamış gibi mültecilerin türkiye'de kalması gerektiğinin ne kadar doğru olduğunu buradaki türkiye vatandaşlarına anlatmaya devam edecektir. riyakarlık bu ülke insanın kanında var.

not: sözlüğe de bir kaç küçük orospu çocuğu atmışlar hem başlık altlarında hem de özelden bu isimleri eleştirenleri ırkçılıkla, dikta sevdasıyla, cahillikle suçluyorlar. güzel yapılanmışlar onun için de ayrıca tebrik ederim.
  • akademi böyle, fikrin varsa diyeceksin. deli misiniz... olmadı, süper-saiyan-yök gelsin rahatlayın. getirip getirip ruşen çakır'a yine vurmuşlar. o da ayrı süper olay.
  • boğaziçi bilgi gibi belli başlı üniversitelerin sosyal bilimler bölümlerini işgal eden sol liberal küreselci faşistlerin tedrisatından geçip akademisyen olmuş şu anda da kendi öğrencilerine aynı endoktrinasyonu uygulayan tayfadır. ağızlarından özgürlük lafı düşmemesine rağmen asla ulusçu bir görüşü içlerinde barındırmayacak gerçek bir faşist gibi kendi kendini üreten kapalı bir sistem kurarak üniversiteleri ele geçirmişlerdir.
  • çıkarı olduğu için güzelleme yapan akademisyenlerdir. bizim için hepsinin ülkeye zararı olduğu bir gerçek. fonlanan ya da menfaati olan herkes karşı tarafı ırkçılıkla suçluyor. en azından vatanımızı seviyoruz. size göre öyle isek, öyle olmaya razıyım ben.
  • 11 tanesinden ikisi boğaziçi'nden, ikisi bilgi'den. birinin de akademik(?) yayınları bilgi'den çıkmış. bunlar böyle. bunların kendisine atıf verilmeden tez yazamadıkları hocaları da burkanın karanlığını seviyorum dedikten sonra fransa'ya yerleşti. burkayı seviyorsa arabistan'a gitmesini beklersiniz değil mi? yok. avrupa'nın göbeğinde yaşıyor. olan türkiye'ye oluyor.

çocuklarınızı şu okulların sosyal bilimlerinden uzak tutun. mezunları bunlar oluyor. bunların medya ayağı da hilal kaplan, nagehan alçı falan işte. isimlerini yazarken bile fenalık geçiriyorum.

edit: boğaziçi'ni bilmediğim söylenmiş. aksine, yakından takip ediyorum. boğaziçi şudur.
hesabın var mı? giriş yap