• müşterilerini zırt pırt arayıp rahatsız eden firma. ayrıca "müsait misiniz ? " diye sorma nezaketini de göstermezler. sözleşmem falan da yok direk iptal edip başka karta geçmeyi düşünüyüorum, belge imzalama işlerinden üşeniyorum.
  • hiçbir markette geçmeyen dandik kart. setkarti sodexosu her türlü kartın geçtiği marketlerde sadece multinet geçmez ve mağdur eder. sevmiyorum seni multinet berbatsın..
  • müşteri hizmetleri berbat... ios uygulamasını indirdim ve yeni üyelik yapmaya çalıştım. ancak doğrulama kodunu girme bölümüne gelince telefonuma attıkları sms gelmediği için devam edemiyorum. 3 gündür müşteri hizmetlerinden 3 farklı kişiye bu durumu anlatmaya çalıştım ama alakasız alakasız şeyler yapıp duruyorlar. deli olmamak mümkün değil.
  • işletmeleri mahveden kart.
  • mobil uygulamasına güvenilmemesi gereken kart. bugün mobil uygulamaya girip multinetin geçerli olduğu mekanlara baktım ve birini seçip girdim. neyse yedik içtik, hesabı ödemek için kartı uzattım. "burda multinet geçmiyor." dediler. "e mobil uygulamada gözüküyor?" dedim. o da "haberimiz yok aylar önce kaldırdık biz." dedi. işin komiği, uygulamada bu gittiğim mekan tatlı para noktası olarak gözüküyor. :)
  • web sitesinden işlem yaptığınızda tüm bakiyenizi uzay boşluğuna uçurabilen site.
    sakın geri çekim tuşuna basmayın paranızı kaybedersiniz.
  • sabah şirket çalışanlarının aylık yemek parasını yüklüyorsun ama adamlar ertesi gün karta aktarıyor. şaka gibi. napıyonuz oğlum parayı günlük faize mi koyuyorsunuz götüm götüm.
    son bilmem kaç aydır "sistemlerindeki arızadan" onca restoranı mağdur etmesi de ayrı konu tabi. neyse ki yazılım ofisiyiz de yemiyoruz böyle ucuz numaraları. 5 ay sistem mi arızalı olur lan
  • sabahtan beri sistemleri kapalı kartlar çalışmıyor mobil uygulaması hata veriyor.müşteri hizmetleri 10:30 dan beri 15 dakika sonra düzelir diyor.öyle bir yemek kartı şirketi
  • benzer durum edenred(ticket) için de geçerli. komple çöktüler mi neler oldu acaba?
  • dün üç haftadır çalıştığım iş yerimden normalde bir ay ve fazla çalışanlara verilen ama "benden çok memnun oldukları için" bana erkenden verilen, verildiği gibi de kaybettiğim kart. tam çıkarken geldi kart. alelacele telefonumla birlikte cebime attım. otobüs boyunca cebimden hiçbir şey çıkarmadım. otobüsten indikten sonra telefonu çıkardım. sanıyorum ki o an düşürdüm. eve gelip eşime bir heves kartı göstermek için elimi cebime attım ki... hemen durağa kadar tekrar yürüdüm. yok. şizofren oldum da iş yerinde mi bıraktım ya da aslında kart bana hiç mi gelmedi acaba diye düşünerek iş yerimi aradım. hikaye doğru ama kart orada yok. hemen aradık bloke ettirdik ama bir kısmı çoktan harcanmış bile. ben de hala iyi düşüncelerle kartın üzerinde çalıştığım yer yazıyor, tahmini olarak düşürdüğüm yerin çok yakınında da çalıştığım yerin iki tane şubesi var, götürmüştür inşallah diyordum... ben gerçekten fazlayım sanırım bu ülkenin "iyi niyetine".
hesabın var mı? giriş yap