şükela:  tümü | bugün
  • fenerbahçe cumhuriyeti vatandaşı, asil renklere gönül vermiş güzel yazar. en içten selamlarımı yolluyorum kendisine
  • düşük kapasiteli troll.
  • futbol ve galatasaray hakkındaki kırıcı çıkışlarını büyük bir üzüntü ve hayretle izleyerek neticede engellemeye karar verdiğim yazar.
    diliyorum bir gün futbolun sadece sarı ve lacivert değil, daha fazla renkten oluştuğunu fark eder, o zamana kadar futbolun tüm güzelliklerini yakalayamayacağına üzülerek inanıyor, kendisini bir daha okumayacak ve bundan mutlu olsam da sözlükte iyi vakit geçirmesini temenni ediyorum.
  • şu mehmet topal'ın kurşunlanması olayını acaba önce hangi süper zekalı trabzonspor'a bağlayacak diye düşünürken sağolsun beni cevapsız bırakmanış olan yazar.. adresini iletsin kendisi için özel yaptırdığımız madalya ve şilti kargoyla yollayalım.. ha bi de trabzon ve trabzonspor ülkeden silinsin demiş, şöyle bir çağrım var kendisine;

(bkz: yavaş sil de saçın başın dağılmasın)

hadi bu arkadaş neyse, sorun değil, büyüyünce düzelir illa ki ama bunu beğenen yanlış görmediysem 12 kişi o esnada hangi kimyasalın tesirindeydi acaba..?
  • alevilerin yaptığı yemeği yemeyen yazar, zıkkımın kökünü yemesi ümidiyle.
  • ergen. zamanla kendinden utanacak hale gelecektir. yalnız bırakın, ellemeyin, basın blok gitsin.
  • akit tv muhabiri olduğunu düşünüyorum. hani mikrofonu birilerine uzatarak sürekli tahrik eden adam var ya,o işte sonra sırıtıyor filan.

1 kasım seçim sonucu halay çeken o muhteşem dörtlüden biri de olabilir.
  • (bkz: engelle geç)
  • fakir.