şükela:  tümü | bugün soru sor
  • (bkz: multipass)
  • coollukta ustune taninmayasi,bir komik insandir bu.upuuuzun-siyah saclarina hasta olunasi,adeta bir dans ustadi,basketbol manyaa,san'atkar misacli-picasso heyrani..bu aralar biraz istahsizmis yanniz en kisa zamanda eski afiyetine donmesini arzulariz.
  • gollum gibi entry giren sahsiyet. "yapicaaniss, istiorm, onnarinki bisim" filan gibi anniicaanis...
  • gonullerin bir numerosu-en ozleneni..sirf modada waffle yemek icin yanina gelicegim yegane ki$ilik.ha bu arada en kuvvetli asit neydi,sen yokken unutuyorum her$eyi.
  • boyuna, posuna, endamına baktıkça şahsımın yaşlandığının en açık kanıtıdır varlığı...varlığım varlığına armağan, ömrüm onun olsundur.
  • bölünmez kare asın değişmez bir parçası, evet, eyvallah! ama bebeim james sawyer ford benimdir, benim kalacaktır, o kadar!
  • yakin bir zaman icinde isvec yollarinda bendenizi boynu bukuk birakmasi muhtemel,o civciv irkin yaninda beline kadar kuzguni siyah saclari ve esmer ficudu ile bir gune$ gibi dogmasini bekledigim,bluetoothla olmasa bile muzik ar$ivinin bi kismisini bi $ekil gondermesini umid edecegim,sensiz istanbul nasi gececek ,bensiz isvec gecmesin bari $eklinde bi du$unceden hareketle oralara gelmek icin can atacagimi bilmesini istedigim bu hayatin en olmassa olmazidir.
  • yakın gelecekte kendisine "rapunzel rapunzel, saçlarını isveçten uzatıver de yanına geliverem aybalam" şeklinde ağıtlar yakılması muhtemel, yaradana gurban olduğum minik kuş, aminoasit ve fosfolipidlerin efendisi, kovalent bağ gerçeğinden bihaber simyacı.
  • (bkz: gitme)
  • anne-babaya eşsiz bir bayram sürprizi yapma niyetiyle, işini gücünü bıraktırıp normal vaktinden 10 gün önce taa isveç ellerinden getirtilen, sürpriz dönüşü, 10 gün sonra yine yılbaşında maaile beraber olmak hayalleriyle isveçe yolculanmak üzere, tam da doğum gününde, sapancadan çıkan ve izmit dolaylarında kontrolden çıkan arabanın arka camından dışarı fırlayan, otoban kenarında savrulduğu yerde yatarken, içinde 2 ablasının (biri için (bkz: petibor) ) bulunduğu arabanın taklalar atarak tersyüz vaziyette durmasının ardından onların camlardan çıkışını izleyen, kırık kolu üzerinde yatarken eşi görülmemiş bir soğukkanlılıkla metrelerce öteden iyi olduğunu bağırarak, onu arabanın arka koltuğunda arayan ablalarının akıllarını yitirmesine engel olan, ambulansa konuşundan, radial sinirini kurtarmaya yönelik yapılan ameliyatına kadar ve sonrasında her baba yiğidin harcı olmayan pozitifliği, olgunluğu ve metanetiyle bugüne kadar gözümde minik kuşumken, dakika dakika gözümde büyüyen, büyüyen, büyüyen, ilahi-kozmik-enerjisel güçlerin bir olup korudukları, sakındıkları, bize bağışladıkları dev yürekli minik kardeşimdir, cengaverimdir, supergirlümdür. ameliyat sonrası bir ufacık hareketleri için sessiz dualarla dünyalar vaadedilen canım parmaklarıyla nah hareketi yapıp, yüzümüzde güller açtıran, xena lakabını geçmişte bırakıp humerusundaki 20 cm.lik plak ve muhtelif sayıdaki çivi ve vidalar sonrasında artık ailemizin robocopudur o. üç ablasının gözünün nuru, canının içi, bundan böyle bir ömür boyu küçük mucizemizdir. doğum günün kutlu olsun canım kardeşim, iyi ki doğdun...