şükela:  tümü | bugün
  • akape’nin verdiği, belediye başkanı yetkilerinin belediye meclisine devri önergesini reddeden mansur yavaşı, arkasında malum kişinin fotoğrafıyla tek adamlıkla suçlayan kişi. sonrasında nazi almanyasından falan bahsetti.
  • ankara büyükşehir belediyesi meclisinde akp grup başkanvekili imiş kendisi.

mansur yavaş'ın devredilemez yetkilerini korumasını anayasa hükümlerine bağlı kalarak ve aynı zamanda son 2 dönem boyunca akp'li belediye başkanlarının kullandığı yetkiyi bırakmamasını geniş tavırlarla tek adam ve nazi almanyası'na benzetmekte sakınca görmemiş * ama aynı zamanda rte için yapılan başkanlık rejim değişikliğinin, büyük millet meclisinin yetkilerinin elinden alınıp tek adam'a verilmesinin önünü açmak için canhıraş bir şekilde çalışmıştır.

tek sıkıntı ise mevcut durumun ironi mi yoksa oksimoronluk mu içerdiğine karar verememiş olmaktır.

ne yazsam gg olacak o yüzden sözü şahsın kendisine bırakmak daha eğlenceli ve doğru olacaktır ;

ilgili haber linki
  • kaşı gözü ayrı oynuyor bu arkadaşın. ayak üstü seksen laf ediyor yetmişi şüpheli.
    siyasette geleceği parlak bence.
  • antipatiklik konusunda ali ihsan yavuz’la kafa kafaya çarpışır. bundan 4-5 sene sonra ismi bir muhtar kadar bile hatırlanmayacak şahıs.
  • açıköğretim mezunu oldugunu iddia ediyorum!

tanım: sevgi vakfı tarafından kurulan lokman hekim üniversitesi mütevelli heyetinde yer alan süleyman soylu'nun hısmı olduğu iddia edilen akpli.

aynı zamanda türkiye voleybol federasyonu yönetim kurulu üyesi.

--- spoiler ---
    1980 trabzon doğumlu. ilk ve orta okulunu trabzon'da, lise öğrenimini ankara merkez imam hatip lisesinde tamamladı anadolu üniversitesi kamu yönetimi bölümü mezunu olan mümin altunışık, ak parti ankara il gençlik kolları başkanlığı ve mkyk üyeliği yaptı 2009 yerel seçimlerinde ak parti mamak belediye meclis üyesi seçildi.
    --- spoiler ---
    link01
  • ak piyon. ağababaları tarafından ankara büyükşehir belediye meclisinde mansur yavaş’la uğraşması için seçilen bahtsız tip. kardeşim siz niye kurda kuzu emanet ediyorsunuz? mansur yavaş bunun aklını alır 2 günde. burdan kendisine tavsiyem şudur. otur sesini çok çıkarma, belki ilerde milletvekilliği falan bir şeyler kaparsın. yoksa siyasi hayatın çabuk bitecek. benden söylemesi. sonra üzülme aslanım.