• kendisini bir gün dışarıda görürsem, türkiye'ye soktuğu 300 milyon dolarlık kazığın hesabını soracağım. 5 yıl önce televizyonlarda f1 şöyle f1 böyle diye konuşurken ne de güzel inanmıştık. deli gibi para akacaktı ülkeye. herkes bizi konuşacaktı, hatta dış basın "türkler yine yaptı yapacaklarını, anneciğim türkler geliyor" tarzı angut başlıklarından da atacaklardı ama ne oldu, yarışı köpekler dahi izlememeye başladı.* kurtköy pisti, olimpiyat stadı ve phileaslarla beraber götümüze giren kazıklar müzesindeki yerini aldı.

zamanin otesine gonderenlere tesekkur ederim, para sizin paraniz degildi anlasilan. ayrica:

http://haber.gazetevatan.com/…luyor/370951/2/manset
  • alkollu araba kullanmaktan 6 ay ehliyetine el konulan kisi. hey yavrum hey. ne yazik ki burasi turkiye ve tomsfed baskani boyle yaparsa kimler neler yapmaz.
  • tomsfed baskani. ailece kartingci, f3'culer.
  • ben oglumu yarisci yapacam hehe diyerekten buyuk bi gazla milyonlar harciyan, baskanim diye turkiyedeki yetenekli insanlari gormezden gelen (yoksa oglu yarisamaz) yada onlari kandiran yada tehtit eden, yolda gorsen hadi len diyebilecegin zaat.

eklenti: galatasarayli oldugunu bilmiyordum. bende kendime soruyodum oglu neden galatasarayin yaris takiminda birinci pilot oldu diye. oysa bu kadar da saf olamazlardi boyle yeteneksiz birini almak icin.
  • an itibariyle 2018 ingiltere gp'sinde yarış komiseri olarak görev alan 3 kez türkiye karting şampiyonu, eski otomobil federasyonu başkanı.
  • formula 1 2002 fransa gp yari$larinda yer alan uc yari$ komserinden birisi.
  • 3 sene sonrasında galatasaray yönetimine gelecek şekilde hazırlık yaptığını söyleyerek kıçımızı tavana vurdurmuş insandır. eşi ile bu konuda kapıştıklarını da ekleyen mümtaz insan, buck rogers'ın yüzünde 5 dakikadır süren gülümsemin de müsebbibidir.
  • adnan polat ın seçim listesinden galatasaray yönetimene girecek olan iş adamı.
  • tomsfed başkanlığına 5.kez seçilen başarılı federasyon başkanı.
  • acayip genc gosteren ve muthis guzel bi karisi, vaktiyle butun uskudar amerikan erkeklerinin basini dondurmus raina adli bi kizi, ve koctan mezun jason adli kizil sacli firlama bi oglu vardir.
hesabın var mı? giriş yap