şükela:  tümü | bugün
  • sanal alemin ünlü ırkçılarından nam-ı değer gök yeleli bozkurtun küfürlerine çok benzer orjinal küfür tarzı olan yazar.
  • sanırım sözlükteki fişleme memuru. eminim şu an bilgisayarında şöyle bir kayıt mevcuttur;

- x kişisi- sözlükteki kürt faşisti
    - y kişisi- sözlükteki kürt milliyetçisi
    - z kişisi - sözlükteki dinci....
  • saçma sapan entryleri zamanın ötesine gittikçe kuduran, kudurdukça çıldıran, beklediği ilgiyi görmedikçe fıttıran gereksiz başlık rekortmeni yazar.
  • çok garip bir yazar. entrylerindeki tavrı ne kadar faşizan ise, özel mesajda bir o kadar kibar ve aklı selim. entryleri okunmaz ama muhabbet edilir kontenjanından bir arkadaş. :)
  • ismimin yanlış okunmuş hali.
  • (bkz: #31503071) diye çok güzel bi yazı yazmış. ama siktiğim sözlüğünde şu tarz yazılara cevap verenler, insan gibi tartışanlar, neden-sonuç gösterenler olmaz. ancak eksiyi verip geçerler. yahu gidin gene eksi verin ama gelin bi konuşalım. bakın bu yazı baştan aşağı desteklediğim, aynı fikirde olduğum bi yazı. ama sadece ;

''türk halkının %60'ı aptaldır sözünün nasıl savunulduğunu ve hak verildiğini hayretler içinde gördüm ve dehşete kapıldım. çünkü aynı adamlara ben rumların %60'ı gerizekalıdır desem, ermenilerin %60'ı ya da x milletinin %60'ı gerizekalıdır desem faşistsin derlerdi. ayar üstüne ayar verirlerdi.'' kısmı bile yeter şuradaki bazı adamların iki yüzlülüğünü ortaya sermeye.
    gelin konuşalım . eksinizi gene verin ama bi anlatalım birbirimize derdimizi.

özetle kendisi mhp'li zannediyorum bense son seçimlerde sabaha kadar bdp'ye oy verip vermemeyi düşündüm. vermedim sonra. ama sabaha kadar düşündüm yani, oy vermeyecek kadar uzak olsam da son ana bırakacak kadar da yakındım.
    böyle karşı kutuplardan gelsek de saygıyı fazlasıyla hak eden bi adam bu. elleri dert görmesin.
  • girdiğim "değişik entryler"den tedirgin olmuş, bizi 200 sene önceki rus devriminden argümanlarla örselemiş yazar kardeşim.

raad olsun, bizim davamız vatan hainleriyle, vatanseverlerle değil.
  • seri eksilenmekten şikayet eden, diğer yazarlardan medet uman ağlak bir cins ekşi sözlük yazarı.

http://d1301.hizliresim.com/15/j/hzymv.png

(bkz: ağlama melis)
  • mahşerin dört atlısından biri. diğerleri thus spoke sufi, pink floyd floyd yaylalar ve sonuncusunu söylemem, adı bende saklı kalsın.

(bkz: terörist devletin müzakere karşıtı vatandaşı)
  • yazdığı başka bir entry ile "kim lan bu?" dedirtmiş, ardından kendisi hakkında yazılanları görünce "hee ülkücüymüş yaa tamam" dedirtmiş sözlük yazarı. "bilsem ciddiye almazdım" da dedirtmiştir akabinde...