şükela:  tümü | bugün
  • kendisi israillidir. israil milli formasıyla golü bile vardır.
  • çekirgeler'in 24 yaşındaki gol makinesi. grasshoppers formasıyla 19 gol atıp gol kralı olmuş bu sezon.
  • red bull salzburg, geçtiğimiz günlerde kendisini transfer ettiğini açıkladı.
  • 19 ekim 2017 konyaspor red bull salzburg maçında konyaspor'a kâbus yaşatabilme potansiyeline sahip arap asıllı israilli forvet oyuncusu. şu sıralar bayağı formda.
  • bana göre şu an avrupa'daki en etkili 3 merkez forvetten biri olan israilli futbolcu.

beşiktaş'a gelmesini çok istiyorum, eğer bu çocuğu alabilirsek her sene 30 üstü gol atıp gol kralı olur, bu kadar da iddialıyım. dabbur bir şekilde topu kaleye sokmak için dünyaya gelmiş bir adam ve dediğim gibi eğer transfer edebilirsek 2 sene sonra 40 milyona ingiltere ya da ispanya'ya yollarız.

18-20 milyon euro artı bonuslarla bu transfer gerçekleşir ama burada iş her ne kadar sevmesem de serdal adalı'ya düşüyor. madem yönetime girdi o zaman elini taşın altına koymalı ve dabbur'u beşiktaş'a kazandırmalı. 1 senedir forvet diye ağlıyoruz ama çözüm burnumuzun dibinde avusturya'da bizi bekliyor.

buralara bakıyorsunuz biliyorum... alın şu çocuğu da rahat rahat maç izleyelim.
  • bu adam türkiye' ye gelse emin olun şimdi attığı kadar atamaz.. türkiye ligi zor ve fiziksel olarak çok zor bir lig.. bunu gelen çok sayıda yıldız oyuncu söylemişti.. avusturya, isviçre gibi liglerde leblebi gibi atıyor ancak türkye ligi bu liglerden en az 2-3 seviye yukarıda bir lig.. frey'de isvicre de leblebi gibi atıyordu ama burada görüyorsunuz..
  • türkiye ligi avrupa liginden daha mı zor? avrupa liginde daha çok gol atıyor bu zayıf ve çelimsiz adam:) bu sezon 9 tane atmış. bizim gs,fb,bjk toplamda atamadı bu kadar golü nerdeyse. tam tersine bizim ligde leblebi gibi gol atar bence.