şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 4 mart 2009 tarihinde etiler'de bir cop konteynerinde kesilmis kafasi ve gitar kutusuna konulmus vucudu ayri ayri bulunmus olan 18 yasidaki lise ogrencisi.
 • üzüntüden bogazıma bir dugum saplamıs gencecik kız. daha yaşayacak neleri vardı, yürüyecegi ne yollar. ama vahşi bir son buldu kendine bu yolda. tum arkadasları yas icinde, takip ediyorum. onların "münü"leri hep kalplerinde yaşayacak.
 • evet munu... cok yakin sayilmazdik ama onu hep gulumsemesiyle bilirdim. kardesi icin de cok uzuluyorum. ben omrumde boyle iyi anla$an abla-kardes gormemisimdir. umarim etiler gibi goz onunde olan bir yerde gelisen bu olay kisa surede cozulur ve sorumlular cezasini cekerler.

  mekani cennet olsun.

  basina gelenler gun gectikce alistigimiz insanlik disi olaylarin bir yenisidir. ama neyse ki tanidigimiz biridir munevver ve ne zaman benzer bir haber okunsa hatirlanacaktir.

  eger bu olayin sorumlularini hala insan diye nitelendirebilecekler olursa, o zaman bana insan demeyin. reddediyorum.
  cok bela okumam ben. okusam da ciddi degilimdir. ama size butun nefretimle, cok samimi bi sekilde diyorum. allah belanizi versin.

  allah belanizi versin.
 • ünlü bir işadamının yeğeni tarafından katledilmiş olma ihtimali yüksek bir kız. çocuğun anne ve babası gözaltına zira evlerinde kıza ait kan bulunmuş, görgü tanıkları da gitar kutusu çöp konteynırına atan iki kişinin çocuğun anne babası olduğunu doğrulamışlar. çocuk ortada yok. sınır kapıları ve havalimanları alarmda.
 • gerçekten ürkütücü bir cinayete kurban gitmiş biri. gerçekten tüm içtenliğimle ailesine ve arkadaşlarına sabır diliyorum.

  düşünün;

  okulunuzdan çıkıyorsunuz. bu sizin için herhangi bir yer de olabilir. evinize gideceksiniz. sadece evinize, başka bir düşünceniz yok, ya da var ama önem tutmuyor.

  evinize varamıyorsunuz.

  evinizdekiler bir müddet sonra telaşa düşüyor. ardından çok tedirgin bir bekleyiş.

  bir kağıtçı, evle alakası bile olmayan bir yerde kesik bir baş buluyor.ardından gelen bir polis de, sonra bedeni, bir konteynırda.

  haber eve düşüyor.

  düşünün;

  çocuğunuz eve gelemeyince 2 parça halinde bulunduğunu öğreniyorsunuz.

  bu şekilde öldürülmüş olduğunu.

  ve tekrar düşünün;

  sadece bir yerden bir yere gideceksiniz. olay bu. ama bu şekilde öldürülüyorsunuz.

  kaçımız bu kızcağızın terkettiği o sıradan rutin hayatımızı eleştirmeden durabiliyoruz ki?

  bu kızcağızın tek isteği, belki de sadece evine gitmekti.

  ...

  gerçekten üzüldüm. keşke genç bir can, böyle yitip gitmeseydi. derhal suçlunun içeriye tıkılmasını bekliyorum. o saklandığı delikten çıkarılıp içeriye tıkılmasını.
 • bu kızcağızı öldüren öyle yoldan geçen herhangi biri değildir, hırsız, tecavüzcü, kapkaççı değildir. kaç aylarını birlikte geçirdiği, birlikte güldüğü, birşeyler paylaştığı sevgilisidir. nası olur da bi insan böyle bir cinayet işler aklım almıyo. normal bir öldürme vakası değil bu, öyle bir anlık sinir, kendini kaybetmeden kaynaklanmaz böyle bir şey. nasıl bir nefret duygusu olması gerekir ki kızın başını kesesin? anası-babası da örtbasa yardımcı olmuş. böyle psikopatlarla aynı yerde yaşadığım için korkuyorum. allah hepsinin, annesinin babasının, katilin, yardım edenlerin belasını versin. kendi kafaları süne süne kopsun, etleri paramparça olsun inşallah.
 • kafası kesilerek konteynere atılan münevver karabulut’u öldürdüğü iddia edilen cem. g.’nin anne ve babasının üzerinde bulunan kan da genç kıza ait çıktı. ama anne ve baba çıkarıldığı mahkemece serbest bırakılmış. işte türkiye adaleti : taş atan çocuklar 23 yılla yargılanmak üzere tutuklansin, cinayete iştirak ettikleri laboratuar tetkikleri ile kanitlanan şahıslar serbest . bu ülkede zengin olmak lazım, "suç işleme özgürlüğü " için...

  http://www.hurriyet.com.tr/…em/11160710.asp?gid=229
 • yıllar geçtikçe artan ve aslında her gün içinde yaşadığımız toplumsal histerinin belki de en çarpıcı kanıtı oldu bu gencecik kız. her geçen gün daha çok cinnet haberine rastlıyoruz. yaşadığımız hayatın ve dünyanın, insanları iyice psikopatlık derecesinde ruh hastası haline getirdiğini alenen görüyoruz, izliyoruz. 18 yaşında bir çocuk ne türlü bir ruh durumu içinde olabilir ki aynı yaştaki kız arkadaşını boğazını keserek öldürebilir, sonra büyük bir sakinlikle bir valize ve gitar çantasına doldurup gidip bir çöp konteynırına atar. benim aklım, mantığım, algım ve hatta psikoloji eğitimim yetmiyor bunu yorumlamaya. ve dönüp dolaşıp aklıma ms hastası annesine kızının kalp krizinden öldüğünü söylemek zorunda kaldıkları geliyor, bunların yaşanabildiği bir dünyada yaşıyor olmaktan nefret ediyorum.
 • henüz emniyet tarafından doğrulanmamış, umarım doğrudur. katil zanlısı sevgilisi cem garipoğlu'nun rusya'da yakalandığı iddia ediliyor.

  http://www.haber7.com/…ipoglu-rusyada-yakalandi.php

  edit: yakalanma haberi, emniyet tarafından yalanlanmıştır.