şükela:  tümü | bugün
  • bir yazar.
  • nasıl başlasam bilemedim... bu adam var ya, tüm zamanların en kafa adamıdır bir kere. oturup saatlerce muhabbet etmek gerekir. absürdizmin vücut bulmuş halidir bir de. abilerin kralıdır, özletir kendini...
  • entry'lerini keyifle okuduğum yazar. herkese ve her şeye müthiş sövüyor. söverken araya baudrillard referansı koyacak kadar usta bir isim. tecrübeli stoper.
  • dunyanin en saglam bilisimcilerinden.
  • komik birisi.

(bkz: #52753365)

bu entry'me cevap olarak sen neden yazar oldun ki, boyle espri yapmayi kendine yakistiriyormusun minvalinde bir seyler yazan yazar.

nerden baslasam bilemedim. soru ekini ayri yazmamasindan mi baslasam yoksa entry'me nedensiz yere laf etmesine mi takilsam? yazarligi muhtemelen benden sonra onaylanmis, dagdan gelip bagdakini kovmaya calismasina mi gulsem bilemedim.

sorsan mangalda kul birakmaz ifade ozgurlugu diye baslar. peki ya benim ifade ozgurlugum? yazdiklarim kutsal metin degil sonucta, elestirilere acik birisiyim. adam gibi, duzgun bir sekilde elestirirsen ben de guzel bir cevap verebilirim yada kabul ederim.

sanirim egitim hayatinin baslarinda yapici elestirinin ne oldugunu ogrenmemis. yuksek ihtimal o gun okula gitmemis ve soru eklerinin ayri yazildigini da ogrenememis ozguven patlamasi.
  • ozel mesajdan tehdit eden bir kisi.

keza; suyumu cikaracagini belirtmis.

beklerim.
  • alinan cevabi anlamayan, baska yerlere ceken, nick altlarina saldiran agzi kopuklu tiplere ayni perdeden karsilik vermek istedindigini anlamayan tiplerin saldirisina ugrayip duran yazar. karsilik hakkini bu art niyetli yazarlarin nick altinda kullanacaktir.

suyunu cikarmayi siddet iceren bir anlama ceken sozde koylu kurnazlarina duyurulur.
  • bir entry icin ozel mesajdan soru sorup , sorusuna olan gayet normal cevabima , allah belani versin ile donen dengesiz yazar. tabbi ki engellendi
  • en sevdiğim ilk üç badimden biri.
    eğlenceli adam
    severek takip ediyoruz :)
  • müthiş samimi ve esprili yazar. kumaşının sağlam olduğuna ikna oldum ben.

"kumaşının sağlam olduğuna ikna oldum ben." bu ne demek ya. sanki ben kimim. yanlış anlaşılmaya mahal vermeden kaliteli bir insan deyip kaçayım.

(bkz: ben tatmin oldum)