şükela:  tümü | bugün
  • görünüşe göre benim gibi gs'li muhtemelen meslektaş olacağımız çaylak insan.tanımları diğer çaylaklar gibi değil bilgi içerikli.buradan daha yazar olmadan ilk nickaltı entrysini girmiş olayım.
  • girmiş olduğu ağır ve hakaret dolu bir entry sonucu 1.5 saat içinde uçurulmuş yazar..

o kısa sürede mesajlaşıyorduk kendisiyle, yarıda kaldı, buradan sesleneyim madem:

- hayırdır ya, daha karpuz kesecektik? :)

ahahhahah
  • uçurulma sebebi gayet yerinde olan eski yazarımsı.

entry
  • yakın zamanda yine yeniden uçurulacak ağzı bozuk yazar.
  • küfür etmeyi marifet sanan, küfürsüz kendini ifade edemeyecek kadar basit bir troll.

engelle geç, buraları bomboş.
  • beşiktaş'a ve beşiktaşlılara korkunç küfürler eden kişi.

link

"vatan haini" lafı bu kadar kolay nasıl kullanılabiliyor?
    bir takımın milyonlarca taraftarına nasıl olur da "o..... çocuğu" denilebiliyor?
    bu büyük bir suçtur. karşılığı olmalıdır. yazara sözlük yönetimi ceza vermelidir.
    avrupa'da hangi ülkede olursa olsun böyle yapsaydı bunun bedeli çok ağır olurdu.
  • fetösaray/fetöspor şeklinde galatasaray’a laf soktuğunu sanan primatlara gerekli cevabı veren yazar.
  • (bkz: zirrealist) in küfür etmeyi tercih ettiği alt hesabı. engelleyin, kurtulun.
  • galatasaray düşmanlarının vede tinerci trollerin içinden geçen ve zavallıları inim inim inleten delikanlı has tinerci savar yazar.
  • benim diğer hesabım değildir. tımarhane kaçkınlarının iddialarına itibar etmeyin.

ben küfür edecek olsam zaten ederim. bunun için ayrı hesap mı açılır? adamı engelliyosun yine kurtulamıyosun. allahım sen akıl fikir ihsan eyle şuna ya.

uğraştığımız işlere bak amk.