şükela:  tümü | bugün
  • görünüşe göre benim gibi gs'li muhtemelen meslektaş olacağımız çaylak insan.tanımları diğer çaylaklar gibi değil bilgi içerikli.buradan daha yazar olmadan ilk nickaltı entrysini girmiş olayım.
  • yakın zamanda yine yeniden uçurulacak ağzı bozuk yazar.
  • küfür etmeyi marifet sanan, küfürsüz kendini ifade edemeyecek kadar basit bir troll.

engelle geç, buraları bomboş.
  • beşiktaş'a ve beşiktaşlılara korkunç küfürler eden kişi.

link

"vatan haini" lafı bu kadar kolay nasıl kullanılabiliyor?
    bir takımın milyonlarca taraftarına nasıl olur da "o..... çocuğu" denilebiliyor?
    bu büyük bir suçtur. karşılığı olmalıdır. yazara sözlük yönetimi ceza vermelidir.
    avrupa'da hangi ülkede olursa olsun böyle yapsaydı bunun bedeli çok ağır olurdu.
  • (bkz: zirrealist) in küfür etmeyi tercih ettiği alt hesabı. engelleyin, kurtulun.
  • bütün bir şehri yaftalayacak kadar faşist birisidir.

(bkz: #71111342)

"an itibariyle instagram sayfasını da kapattı yavşak. trabzonluymuş bir de. trabzon'dan bir tane adam gibi biri çıkmayacak mı lan? alayı atatürk düşmanı.

okuduğunuz mektebin çatısını, elinize kalem veren hocanızı, sizi çekip çıkaran ananızı sikeyim fetöcü piçler."
  • kafayı trabzonspor’la bozmuş yazar.

sahi hafta sonu bi daha vuralım da aklı başına gelsin.
  • başka ortamlardan özel mesaj atmayı çok seven, pek bir davut, pek bir bahtiyar yazar.

evladım madem o kadar içerledin, tutup açık kimliğinle yaz da demiyorum belli korkuyorsun ama yine gel buradan yaz, direkt yaz. onu bunu google'dan araştırıp "seni burada da buldum" diye sağda solda, flickrda özel mesajlarla içindeki nefreti hakaret ve küfürlerinle kusacağına, insan gibi, delikanlı gibi söyle direkt derdini burada, ama yok!

ve söz veriyorum annene babana şikayet de etmeyeceğim, zaten seni de dövmeyeceğim korkma. senin gibi korunmasızlara fiziksel şiddete karşıyım, hani olacak en kötü fiziksel temas belki o kepçe kulağının çekilmesi olur. e artık o yazdıklarından sonra öyle bir ceza için de ellerimi öpmen lazım zaten.
  • (bkz: şizofreni)