şükela:  tümü | bugün
 • 2.abdülhamidin makam faytonu.
  tofaş o allı morlu muratları üretirken sanmayın ki ismi fiat'tan kopye etmiştir.
  öz be öz murad 131'dir onun çıkış noktası.
  2 beygir gücündeydi.
 • 1. dunya savasi yillarinda abd de satisa cikarilmis,artik piyasada olmayan eski bir turk mali sigara.
 • fransızların kullandığı isimlerden biri...
 • c vitaminli goz kremi cok basarılı olan cilt bakım urunleri markası. sahibi toktor murad beydir.
 • dr.murad isimli kozmetik markası , başta usa olmak üzere , kadınların yeni favorisi, arzu nesnesidir .holivuttaki superstarlar dahil bir cok sosyetik tipin kullandıgı oldukça pahalı bir ürün yelpazesi vardır.
 • dünyada üretimi ve formülasyonu bir doktor tarafından yapılan tek kozmatik markası. ddf, dermalogica, roc vichy gibi markalardan farkı da budur. dr murad ürünlerini geliştirirken cildi geçici olarak güzelleştirmeyi değil, sağlığını geri kazandırarak güzelliğini geri getirmeyi hedefler. bu yüzden de ürünlerinde strivectin sd gibi cildi geçici olarak geren maddeleri değil, cildi besleyen, dış etkenlerden koruyan gerçek antioksidanları ve vitaminleri kullanır. böylece cilt malzemeler kullanıldığı süre boyunca düzgün görünüp sonradan bırakınca çökmez ve sağlıklı olduğu için kendini yenilemeye devam eder.

  ha evet çok pahalı bir markadır. ama alınan ürün uzun süre boyunca kullanılabildiği için ve cildi gerçekten çok mutlu ettiği için verilen paraya değer.

  http://www.murad.com.tr/
  http://kozmoklinik.com/
 • strawberrynet.com'da gayet makul fiyatlara satılan marka, üstelik 3 üründen fazla alınca ekstra 5% indirim de yapıyorlar. türkiye bazlı sayfasında cilt tipi belirme şablonu oldukça standart bir şekilde hazırlanmış. karmaysa şu, yağlıysa bunu kullanın vs gibi. ancak http://www.murad.com/ a girdiğinizde cilt tipi belirleme konusunda ayrıntılı sayılabilecek sorularla yönlendiriliyorsunuz ve de size özel cilt tedavi reçetenizi mail adresinize yolluyorlar ki bana bu daha efektif bir uygulama gibi geldi. temizleme, tonik, nemlendirici ve bakım için temel ürünlerin toplamı aşağı yukarı 200-250 ytl arasında. uzun süre kullanılacağı düşünülürse, sağlıklı bir cilt için çok da pahalı bir yatırım değil * *.
 • dokuzuncu nesil çaylak.
 • akne ile savaşmaktan bitkin düşmüş herkese rahatlıkla tavsiye edebileceğim bir acne complex kit vardır ki murad bey bu set ile konuyu aştığını kanıtlamıştır. üstelik 4 parçadan oluşan bu set strawberrynet.com'da 82,50 ytl' ye satılıyor.
 • strawberrynet.com'a kesinlikle her hangi bir şekilde mal satmadığı için doğal olarak ordan alınan hiç bir ürünün garantisini vermeyen ve arkasında durmayan marka. ayrıca ordan alınan ürünlerin ne olduğu (taklit miii, kullanma tarihi geçmiş ve yeniden paketlenmiş miii) bilinmediği için strawberrynet.com'la bu konuda ufaktan davalık durumu da vardır. ayrıca strawberrynet.com'dan 3'ten fazla ürün alıp %5 indirim almak yerine türkiye murad'da bir çok eczanede halen devam eden 3 al / 2 öde kampanyasına katılmak çok çok daha mantıklıdır.

hesabın var mı? giriş yap