şükela:  tümü | bugün
  • 80'lerde çocuk olmak kitabının bir yazarı. profosyonel kısa filmcidir. www.istanbulfilmhouse.com adresinde aylık yazıları çıkar. ayrımcılıktan nefret eden nevişahsına münhasır bir kişiliktir. zamanla büyük sinema projelerinde imzası olacağı kanaatindeyim.
  • turkish chat filminin yönetmeni. nerelisin sorusuna cevabı "önce insanım" olan dostumdur. kişisel blogu http://www.ucnoktaustuste.blogspot.com/ adresindedir. ayrıca adını sürekli "d" harfiyle düzeltir, düzelttirir. murat diyemediğim tek murat odur!
  • gercekten de ismine takıntılı olan kisidir. ilk dersten zihnimize kazıdı adının murad oldugunu. aslında adam da haklı. tek harf ne fark eder diyoruz ama seda ismine sema demek gibi bi'sey olsa gerek. dersleri de eglenceli gececek gibi duruyor simdilik. sevdik kendisini.
  • yok yok, kendisi cidden harika biri. çok eğlenceli ve gerçekten de çok yaratıcı teknikleri var. geçen derste azam ali - in other worlds ve loreena mckennitt - the mystic’s dream eşliğinde fotoğraflar gösterip, 3 tane fotograf seçip gözlerimizi kapatıp bağlantılı hikaye düşünmemizi söyledi. o an öyle bir moda girdik ki, yazsak dünya klasiği çıkartırız o derece. bir de kesinlikle özgürlük kısıtlayıcı, şiddet yanlısı ya da anlayışsız değil. tamamen fantastik derecede iyi bir insan kendisi. buradan hocama da selam ederim. okuyor, biliyorum... *
  • twitter hesabı takip edilmeye değer. iyi bir araştırmacı ve önemli arşiv çalışmaları var. çok farklı konularda kendi deyimiyle tefrikalar (bkz: flood) yapıyor, bilgilerini paylaşıyor, sağolsun.