şükela:  tümü | bugün
  • beyinsiz bir çaylak.

eski fethim olma ihtimali yüksek.
  • trol degilse basim ustune.
    benim gibi eski sevgilisi ile kafayi bozmus ruh hastasi biri olmasini tercih ederim.
    siki geliyor (cep telefonunda harfler noktali cikiyor)
    raki da iciyorsa eger omuz omuza psikopatlik yapabiliriz kendisiyle.
    (bkz: very soon)

edit: imla hatasi icin kosede pusuya yatmis manyagin biri uyardi, kelimeyi duzelttim.
  • ulan beyin özürlü bak sana söylüyorum iyi dinle. hani şu iğrenç başlık var ya; düşün ki o bunu okuyor. hah işte ben o başlığı bok etmek için elimden geleni ardıma koymuyorum. çünkü sefil erkek milletinin o başlıkta köpekleşmeye varırcasına ağladıklarını görmekten sıkıldım, bunaldım ve de daraldım. anlıyor musun beni gerizekalı arkadaşım. ikide bir o başlığa yazdıklarımı favlayıp durma. her girdiğinde o başlıktaki bütün her şeyi silme favlıyorsun. ama ne yazılmış bakmadan yapıyorsun bu salaklığı. ben öyle senin maymun gibi ağzını açık bırakacak şeyler yazmıyorum. öyle duygusallıklarım yok benim. odunum ben odun. sen git aşırı duygusal entryleri favla. nasıl bir manyaksın lan sen. o başlıkta benim nickimi her gördüğünde hemen diğer entryi favla. beni by geç anam. anlamışsındır inşallah. allahın gerizekalısı.
  • yazdıklarımı favlayıp duruyor. trol müsün birader?
  • iki yan yatmış sekizi bir pasta üzerinde gördüğünde bunun bir hediye olmasını diliyorum.

sözlüğü günlük olarak kullanan sevimli bir ekşi sözlük çaylağı.
  • çaylak onay listesinde kaçıncı sırada olduğunu merak ettiğim suser adayı.
    gelsede ortalığı karıştırsa biraz. çok sessiz olum sözlük. kaos çıksın, millet birbirine düşsün, bizde çekirdek çitleyip izleyelim.