şükela:  tümü | bugün
  • ergenekon operasyonu çerçevesinde gözaltına alınmış memleket sevdalıları derneği başkanı.
  • bir süredir oda tv ve yeniçağ gazetesinde yazan gazeteci. bugünkü yazısında burhan kuzu ve zindaşti ilişkisine başka bir noktadan değinmiş. meşhur fotoğrafta bulunan , aliye ayşe uzun isimli bir kadının görüşmeyi ayarladığı ve 500 bin lira karşılığında zindaşti'ye vatandaşlık ayarlayacağını belirtmiş.

(bkz: burhan kuzu'nun uyuşturucu taciriyle fotoğrafı)

yazının linki

olay neresinden tutsan elinde kalıyor. uyuşturucu , rüşvet vs ne ararsan var yine. boka batmış halde ilerliyoruz.
  • bugün harika bir gazetecilik örneği olan bir yazıya imza atmış yazardır. burhan kuzu- zindaşti- aliye uzun üçgeninde aliye uzun'u ele almış, gerçek gazeteci hasretimizi bir nebze olsun gidermiştir.
  • bugün yeniçağ gazetesinde yayınlanan yazısında zindaşti-burhan kuzu-aliye uzun bağlantısını takip ederek ulaştığı erdal akkartal isimli şahıs hakkında enteresan bilgiler veriyor. basın üzerinde ne kadar baskı kurulursa kurulsun yine de helal süt emmiş bir gazeteci bir yerlerden çıkıp gerçeklerin peşinde koşuyor. ellerine sağlık.
    yazı
  • dün yaptığı haberin devamını bugün getirmiş. işin içine silahlı çatışma,şantaj,dolandırıcılık da girmiş.
    oldukça cesur yazan gazeteci. sistemin artık iyice çürüdüğünü gözler önüne sermiş.
  • son yıllarda belgeli haberleri özlemiştik.. kendisi büyük ihtimalle burayı takip ediyordur.. kendisini tebrik ediyorum.. haberde anlattığı hikayede çok eksik olduğunu
    hissettim.. o eksikliklerin neden kaynaklandığını da tahmin edebiliyorum.. normal bir ülke olsak bir hafta devamı yapılabilecek ve siyasi iktidarı sarsabilecek iddialar ne yazık ki sosyal medya dışında kendisine yer bulamıyor..
  • fazla sürmez ,çok yakında kripto fetöcü diye gözaltına alınır.
  • adama üzülüyorum.

normal şartlarda yargı siyaset mafya uyuşturucu ağını bu kadar aleni ortaya döken bir haber yapıldığında sadece olayın taraflarını değil hükümeti dahi düşürebilecekken yaprak kımıldamıyor. öyle bir umursamazlık ülkede. utanan kimse de yok. hadi akp tarafını anlıyorsun mhp'nin tek bir lafı yok mu söyleyecek? chp, iyi parti vs...

yerinde olsam ege'de sahil kasabasına yerleşir tavukla maydanozla uğraşırdım.
  • istanbul maltepe'de devam eden yeniden sayim sureci hakkinda en guncel bilgileri yerinden twitleyen yenicag gazetesi yazari. en son sonuclar nedir, kac sandik kaldi diye bakacaksaniz ilk once kendi hesabina bakmanizi tavsiye ederim.
  • yeniçağ gazetesinde yazan çok başarılı bulduğum bir yazar arkadaştır. gazetecilikte olması gereken birçok vasfı bünyesinde barındırıyor. araştırıyor, teyit ettiriyor, belgelendiriyor helal olsun murat bey. öyle nagehan alçı, ahmet hakan, ahmet takan ve adını sayamadığım bir sürü sözde gazeteci gibi komplo teorisi, gündem üzerinde
    yorum yaparak, atıp tutarak gazeteci olunmaz. bunlar sadece iktidara yaranmak için güncel konularda iktidar güzellemesi yapan ucuz sözde gazetecilerdir. bunlara prim vermek yerine böyle işini hakkıyla yapan gazetecileri takip etmek gerektiğini düşünüyorum.
    şu yazısında da çok güzel bir nokta yakalamış