şükela:  tümü | bugün
 • ergenekon operasyonu çerçevesinde gözaltına alınmış memleket sevdalıları derneği başkanı.
 • bir süredir oda tv ve yeniçağ gazetesinde yazan gazeteci. bugünkü yazısında burhan kuzu ve zindaşti ilişkisine başka bir noktadan değinmiş. meşhur fotoğrafta bulunan , aliye ayşe uzun isimli bir kadının görüşmeyi ayarladığı ve 500 bin lira karşılığında zindaşti'ye vatandaşlık ayarlayacağını belirtmiş.

  (bkz: burhan kuzu'nun uyuşturucu taciriyle fotoğrafı)

  yazının linki

  olay neresinden tutsan elinde kalıyor. uyuşturucu , rüşvet vs ne ararsan var yine. boka batmış halde ilerliyoruz.
 • bugün harika bir gazetecilik örneği olan bir yazıya imza atmış yazardır. burhan kuzu- zindaşti- aliye uzun üçgeninde aliye uzun'u ele almış, gerçek gazeteci hasretimizi bir nebze olsun gidermiştir.
 • bugün yeniçağ gazetesinde yayınlanan yazısında zindaşti-burhan kuzu-aliye uzun bağlantısını takip ederek ulaştığı erdal akkartal isimli şahıs hakkında enteresan bilgiler veriyor. basın üzerinde ne kadar baskı kurulursa kurulsun yine de helal süt emmiş bir gazeteci bir yerlerden çıkıp gerçeklerin peşinde koşuyor. ellerine sağlık.
  yazı
 • dün yaptığı haberin devamını bugün getirmiş. işin içine silahlı çatışma,şantaj,dolandırıcılık da girmiş.
  oldukça cesur yazan gazeteci. sistemin artık iyice çürüdüğünü gözler önüne sermiş.
 • adama üzülüyorum.

  normal şartlarda yargı siyaset mafya uyuşturucu ağını bu kadar aleni ortaya döken bir haber yapıldığında sadece olayın taraflarını değil hükümeti dahi düşürebilecekken yaprak kımıldamıyor. öyle bir umursamazlık ülkede. utanan kimse de yok. hadi akp tarafını anlıyorsun mhp'nin tek bir lafı yok mu söyleyecek? chp, iyi parti vs...

  yerinde olsam ege'de sahil kasabasına yerleşir tavukla maydanozla uğraşırdım.
 • istanbul maltepe'de devam eden yeniden sayim sureci hakkinda en guncel bilgileri yerinden twitleyen yenicag gazetesi yazari. en son sonuclar nedir, kac sandik kaldi diye bakacaksaniz ilk once kendi hesabina bakmanizi tavsiye ederim.
 • (bkz: gazeteci)

  16 gündür maltepede akp-mhp ittifakının sayıma nasıl engel olduğunu belgeleriyle paylaşan gazeteci. kendisine teşekkürlerimi iletiyorum.

  ayrıca mafya-siyaset-uyusturucu ağını ortaya seren haberi uğur mumcu'yu hatırlatmıştır.

  (bkz: tarikat siyaset ticaret)
 • 31 sürecinin en başarılı, en çalışkan ve en özverili kişilerinden birisidir. bu süreçte varolan her detayı güncel olarak paylaşmış, süreçte vuku bulan belgeleri an ve an paylaşmış gazetecidir.

  yine süreç hakkında bir çok bilgi vermiş * *, twitter da attığı twitlere yazılan soruları bile cevaplamadan çekinmemiş gerçek bir gazetecidir.
 • çok iyi bir gazeteci. bu ülkede gazetecilik yaptığı için kendisine üzülüyorum. muhtemelen değeri bilinmeyecek.