şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: murat akay'ı youtube'dan takip ediyoruz kampanyası)

yukarıdaki kampanyaya göstermediğıniz itibarı bari bu kampanyaya gösterin.

muratakay

şu mütevazı şakanın altında yatan drama seyirci kalmayalım: bu!

--- spoiler ---

ulan abidik gubidik adamların bile 3 milyon takipçisi varken, ben bu adam için elimi taşın altına koyar hatta ekşi sözlük linç ekibine ve derdini sikeyimcilere evimin kapılarını açarım. ama önce bu adamı bi' tanıyın, bi' dinleyin istiyorum.

önce murat akay kim amk'cılar için başlayalım, murat akay kel bir müzisyen.

ama bu kel adam, iflah olmaz bir meczupluk ile yani kedimi çaldılar şarkısıyla öyle bir girdi ki piyasaya, kedi severlerin ve hayatının bir döneminde bir kediyle ev arkadaşlığı yapmış her insanın gam ve bam teline onur akın'ın seviyorum seni klibindeki, kayaya kafa atan koyun gibi kafa attı.

bitti mi? bitmedi!
    kah para istiyorum diyerek açık sözlülüğü ile kalbimizi kazandı, kah yakışıklıyım diyerek kaderin ona bahşettiği yakışıklığından dem vurdu, kah yakışıklı değilim diyerek aslında hayatın onulmaz ve tarifsiz yanı olan gerçeklik ile yekvücut olarak karşımıza çıktı ve derdini anlattı.

haydi bi' el atın böyle bir değeri aleyna tilkilerle düet, bahar candanlarla grup seks yapacak duruma düşmeden yükseltelim ve öyle ulaşılmaz bir yere koyalım ki, onun o keline vuran güneş yansısın ve tanrıların gözünü kamaştırsın.
    --- spoiler ---
  • (bkz: up)
  • sevgili murat akay buradan ünlü olmaya çalışmak cidden saçma bir fikir burada ki insanların cidden ilgisini çekebileceğini düşünmen şaşırtıcı. bak ne güzel sözlük hesabın var kendi halinde yaz hayatın tadını çıkar. bu işlerden çok para kazanamıyorsan hayatını idame ettirebileceğin başka bir iş bul. bundan sonra ki hayatında başarılar.
  • murat akay'ı takip etmektense, lord eddard stark'ı takip edelim. adama şok olur.

ayrıca böyle her isteyeni takip ediyor musunuz ya?
  • bu başlıkta görüp kendisine ayırdığım 3 dakika boyunca beni etkileyememiş komikli şarkıcı.

maalesef bızımla deyilsın muratcım.