şükela:  tümü | bugün
 • ulan abidik gubidik adamların bile 3 milyon takipçisi varken, ben bu adam için elimi taşın altına koyar hatta ekşi sözlük linç ekibine ve derdini sikeyimcilere evimin kapılarını açarım. ama önce bu adamı bi' tanıyın, bi' dinleyin istiyorum.

  önce murat akay kim amk'cılar için başlayalım, murat akay kel bir müzisyen.

  ama bu kel adam, iflah olmaz bir meczupluk ile yani kedimi çaldılar şarkısıyla öyle bir girdi ki piyasaya, kedi severlerin ve hayatının bir döneminde bir kediyle ev arkadaşlığı yapmış her insanın gam ve bam teline onur akın'ın seviyorum seni klibindeki, kayaya kafa atan koyun gibi kafa attı.

  bitti mi? bitmedi!
  kah para istiyorum diyerek açık sözlülüğü ile kalbimizi kazandı, kah yakışıklıyım diyerek kaderin ona bahşettiği yakışıklığından dem vurdu, kah yakışıklı değilim diyerek aslında hayatın onulmaz ve tarifsiz yanı olan gerçeklik ile yekvücut olarak karşımıza çıktı ve derdini anlattı.

  haydi bi' el atın böyle bir değeri aleyna tilkilerle düet, bahar candanlarla grup seks yapacak duruma düşmeden yükseltelim ve öyle ulaşılmaz bir yere koyalım ki, onun o keline vuran güneş yansısın ve tanrıların gözünü kamaştırsın.
 • ben de varım. takipteyim.
 • döndürüp döndürüp dinlediğim parçaları: (bkz: kelim ben), (bkz: çok çok coolum), (bkz: meme gel buraya) ve (bkz: şansın varsa sevgilim olurum). diğer işleri de komik, kaliteli ama saydıklarımın loop'a alınabilme özelliği var benim için.

  bu şarkıların hepsi anlamlı olduğu için felsefik bir görüş kazanmanız açısından dinlemenizde, takip etmenizde nice yararlar vardır. ancak siz bilmezsiniz.

  hatta cimrilik yapmayın, itunes'tan şarkılarını alıyoruz kampanyasına da katılın. allah cimrilik yapanları sevmez.
 • desteklediğim hareket. kendisini yaklaşık 2 yıldır dinlerim. ciddi ciddi kulaklıkları takar sokakta dinlerim. hatta bi gün mesaj da atmıştım "abi iyi müzik yapıyorsun, sakın bırakma devam et" diye. şimdi sözlükte görünce mutlu oldum.

  eksik olan ne halen anlamış değilim..

  kelim ben
 • an itibariyle dahil olduğum kampanya. adeta vefa borcumu yerine getirdim.

  (bkz: #64400457)

  üstte dursun.
 • adam hak ediyor.
  bu kampanyanın öncülerinden olmak bir gurur.
 • 27.05.2017 tarihinde bakırköy berber saloondaki kelim ben performansı ile takibimi almıştır.
 • başlığı açan arkadaşın en popüler şarkılar olan kelim ben, hesabı bana kitledin, şansın varsa sevgilin olurum, osasuna gibi şarkılardan bahsetmemesi, başlığı açma amacına ters düşmüştür.