şükela:  tümü | bugün soru sor
 • mecidiyeköy'de muayenehanesi olan bir diş hekimi.
 • yüzbaşı rütbesine sahip çekilmez bir subay
 • fenerbahçe'de jivan lukovcan'ın yedeğiydi bir zamanlar. şimdilerde genç milli takımlarda kaleci antrenörlüğü yapıyor.
 • az önce avea hattından arayıp ses kaydıyla bayramımı kutlayan insan.elbet o değildir de 30 saniye boyunca mal gibi sonunda "ahahe nasıl da yuttun" gibisinden cevap bekleyip aramanın sonlandırılması dumurumsu etti.
 • 31 ocak 2008 istanbul patlamasinda hiç sorumluluğu olmayan insandır. her yıl kaldırım yenilemek gibi önemli toplumsal meseleleri halletmekten denetleme fırsatı bulamamıştır.
 • kendisi genc bir arkadasımızdır. kendine has stiliyle ilerleyen günlerde müzik piyasasındaki yerini çok daha fazla güçlendirecegini düşündüğüm baterist kişiliktir aynı zamanda. gülerle, şebnem ferah ve sezen aksunun vokalisti olan kutsalla ve ilker perhizle çalışmaları bulunmaktadır. amedia zilleri kendisine sponsordur.

  http://www.myspace.com/murataydindrums
 • muhtemelen yeniden zeytinburnu'nun belediye başkanlığına seçilecek kişi. iki günde bir kaldırımları değiştirmesi dışında iyi çalışıyor, faydalı işler yapıyor gibi. çalışmasaydı bile adalet ve kalkinma partisi nin zeytinburnundaki kemikleşmiş kitlesi sebebiyle yine seçilirdi gibime geliyor. tek canımı sıkan mevzu burs meselesi zira bursların adil dağıtılmadığı meydanda.
 • bugün itibariyle ümit milli takımın yeni kaleci anternörü.
 • adana'da muayenehanesi olan serbest diş hekimi.mikrobiyoloji doktorası yapmıştır.ağız kokusuyla ilgili önemli çalışmaları vardır.
 • zeytinburnu belediye başkanı olan murat aydın, geçenlerde şirin payzın'ın bir programına konuk olmuştu ve türkiye'de deprem bilinci adına ibretlik ve somut bir örnek verdi: 2003 yılında belediye olarak, iett blokları denen bölgede, 253 dairenin deprem açısından çok riskli olduğunu tespit etmişler. bu dairelerin yeniden yapılmasının maliyetini 30 ila 40 bin dolar olarak çıkarmışlar. dönüp mal sahiplerine "gelin, bu dairelerinizi yeniden yapıp size teslim edelim. ama karşılığında maliyetin bir kısmına siz de ortak olun. yılda 1500 dolardan 10 yıl boyunca toplam 15 bin dolar ödeyin bize, yeni ve deprem-güvenlikli bir daire sizin olsun". murat aydın, bu teklifin ilgili daire sahipleri tarafından şöyle karşılık gördüğünü aktardı: "bir kere bizden hiç para mara istemeyin. ayrıca bir daireye karşılık iki daire isteriz". murat aydın, istanbul'da deprem tedbirlerinin tartışıldığı bu programda, sözlerini şöyle noktaladı: "buyrun, çözün bakalım bu sorunu".

  not: dün (19.11.2011) başbakan erdoğan, sanki bu çağrıyı duymuş gibi, şöyle bir açıklama yaptı: "deprem güvenliği olmayan dairelerin mal sahiplerine, yeni ve güvenli daireler yapıp teslim etmeyi önereceğiz. ayrıca onlara, 20 yıl vadeyle o yeni dairenin bedelini ödeme imkanı tanıyacağız. eğer buna da yanaşmazlarsa, hiç kusura bakmasınlar, kamulaştırma yoluna gideceğiz".