şükela:  tümü | bugün
2413 entry daha
  • çok aşağı düzey bir dalkavukluk seviyesi göstermektedir. chp'nin türkçe kur'an okunan şeb-i aruz törenini eleştirirken, chp bundan sonra istiklâl mahkemeleri kurar insanları idam eder sözünü okuyan en koyu ak parti'li ne alaka demiştir. murat bardakçı'nın başka siyasi yazılarını da okudum, seviyesi yerlerde. siyasi yazı yazmayı beceremiyor. ak partili adamı bile tatmin etmez, chp'yi eleştireceğim diye fazla zorluyor.
  • dürüstçe konuşmak gerekirse kendisinin entelektüel bilgi birikimini çok kıskanıyorum. aydın olarak sınıflandırılacak insanlardandır. fakat üzüldüğüm konu bir gruba yakın görünmek için karşı gruba elinden geldiğinde vurmaya çalışıyor. bildiklerini, değerlendirdiklerini değil birilerinin duymak istediklerini söylüyor. hep mi böyleydi yoksa son zamanlarda mı değişti bilmiyorum. elbette bir siyasi görüşü olabilir, bu kendisini ilgilendirir. fakat bir grubun hoşuna gitmesi için bazı olayları farklı şekilde anlatması bilgi birikimine yakışmıyor.
  • dayı, sen tarihle ilgilen.
    osmanoğulları falan filan işte.
    günlük işleri boşver.
    saçmalıyorsun çünkü.
  • ilber ortaylı ile olan aşkı dillere destandır. entelektuel aşk tabi.
  • sınırsız saygısızlığı tüm iyi yönlerini yok eden araştırmacı.
  • gırtlağında kalıcı bir balgam olan, bunun nedeninin ise puro sevdasından geldiği bilinmektedir.

canlı yayınlarda bunun önüne bilgisayar falan vermemek lazım. adam mail falan görünce deliriyor kendinden geçiyor.
1 entry daha