şükela:  tümü | bugün
  • neden ki? sen karını boynuzlamışsın diğer kadınlar ne alaka? bütün kadınların da derdi budur eminim. umarım hepsi seni affeder.

hande bermek'in kocasının açıklaması.

--- spoiler ---

bütün kadınlardan özür diliyorum. hakikaten çok üzülüyorum. ınstagram’da öyle şeyler yazıyorlar ki bana. böyle bir şey yok. o kadar üzüldüm ki. çok kötü şeyler yazıyorlar. “sen adam mısın?”dan başlayıp giden hakaretler... ailemi kaybettiğime mi üzüleyim, mesleğime mi, insanları kaybettiğime mi? neye üzüleyim? takatim kalmadı. sınırdayım. oğlum ve karım ayakta tutuyor beni.

--- spoiler ---

https://amp.haberturk.com/…ayatimiza-devam-ediyoruz
  • karısının ayakta tutmasına anlam veremediğim adamın eylemi. bırak gitsin abla ya? kadının ismini hatırlamıyorum gibi saçma bir yalan söylüyorsa daha yapılacak bir şey yok. kadını koruyor demek ki hala.

para işte. karısının parası olmasa şimdiye çoktan ismini hatırlamadığı kadınla devam ediyordu.
  • tekqnede pompa qeyfinden eşimden boşanıyorum qeyfine.
    bize ne olm sizin sidikli sevişme hikayelerinizden.
    herkes eşini aldatıyor sen üzülme abisi, yani sana o hakaret edenler var ya hah işte, onlardan iste sana kapı arkasında verirler.
    araplar men dakka dukka derler, çalma kapımı çalarlar kapını, sen birilerinin kapısını çaldın, dikkat et senin kapını çalmasınlar.
  • şu acziyetlikte başka konu, bize ne , neden özür diliyorsun. eşinle hallet
    bir ara modaydı. herkesten özürler filan dilenir, gülüyorum hakketen
    istersen grup takıl bana ne ,
    haa bu arada gerçekçi yazmak gerekirse o fotoyu şimdi gördüm.
    acayip bir arzulu öpüşme hakim, kendine dürüst davran, istemişsin ve öpmüşsün. millette bir pranga havası var, kulübenin kenarına takılmış köpek gibi bekleyecek herkes sanki.