şükela:  tümü | bugün
  • trencup çeyrek final muhtemel rakipler: murat boz, nihal-bahar eşleşmesinin galibiyle, candan da, eser-özge ilişkisinin galibiyle eşleşecekler.
  • bahar candan'ın çok tehlikeli hatun olduğu aşikardır...
  • beni bu haberde en cok şaşırtan olay kaç gündür darıca hospital rezaletinin hiç bir gazeteye çıkmamış olup, çapsız bir kaç malın eğlencelerinin bile konu olmasıdır
  • ya kimse kusura bakmasın da ben murat boz olsam ben de aynısını yapardım. o kızlar ağızları dolu olup konuşamadıkları zaman gayet güzel vakit geçirilebilecek insanlar.

yüce rabbim beni boşuna ünsüz yapmamış, ne skandallarım olurdu benim be.
  • (bkz: size ne)
  • sanirim bu erkeklerden biri nisanli, digerinin de asli enver ile iliskisi var.

(bkz: turk erkegi)

(bkz: turkiye'de yasamaktan nefret etme sebepleri)
  • tv 8'deki programlara yeni yarışmacılar katıldığında aralarında şöyle bir cümle geçiyor mudur acaba?

"beyler, acun'a yeni kızlar düşmüş!"

olm nasıl bir kanal bu, kim kime dum duma!!!
  • ulan demissiniz ki murat bozun bu kızlarla ne işi var. lan sikik. murat boz kim amk. say desem 5 şarkısını sayabilir misin bana? acun olmasa, o ses türkiye olmasa kim sikler murat bozu?

ayrıca bahar candan zeka konusunda hepinize 8 basar. siz o kızın cidden programdaki gibi mı olduğunu zannediyorsunuz? aç bak bakalım kızın o yarışmaya ilk katıldığı programları. senden benden farkı yok. sonra bakıyorlar ki sizin gibi mallara proje tiplemeler lazım, kız yavaş yavaş iyi bir oyunculuk sergileyerek şu anki haline bürünüyor. benim diyen adamdan daha iyi rol yapıp sizin gibi sikikleri ekran başına kilitleyip "ahuahaha mal bu amk yhaaa, ne gerizekalı kız, ben bunun gibi değilim şükür, chonk zekiyim" dedirtiyor. siz akşam yarım kaşarlı tostla karnınızı doyurmaya çalışırken kız haftada bu rolleriyle 10.000 lira kazanıyor.

olm siz kim kopeksiniz lan ahahahah. şu medyanın yüzde birini anladiginiz zaman resmen ufak bir aydınlanma yaşayacaksınız. ulan ben bu zekayla bu yasa nasıl geldim diye kendinize şaşıracaksınız.

fakir ve gerizekalisiniz kabul edin.