• acun'un programlarıyla yetişen boş beleş gençlik yavaş yavaş mahsüllerini vermeye başlamış, hayırlı olsun.

bunlara derhal üç posta aacayipsin-medcezir albümlerini dinletip üzerine de üç beş bölüm süper baba izleteceksin. 90'ların ruhundan biraz nasiplensinler de adam olsunlar.
  • murat boz 1 yıl albüm yapmasa unutulur ama tarkan'ın o kadar kolay unutulacağını sanmıyorum.

mesele gezi parkı değil sen hala anlamadın mı?
  • olm lan siz salak mısınız? sana aşkım maksimum, maksimum, maksimum. sana öfkem minimum, minimum, minimum diyen adamla firuze coverı ile tüm ruhaliyetinizi siken birini nasıl bir tutuyorsunuz?

ccc tarkan reis ccc
  • komik ve saçma bulduğum söylem.

tarkan gibi büyük bir yıldızın acun ılıcalı'nın boş programlarının magazin figürü olan biriyle karşılaştırılması dahi tarkan'a haksızlıktır.
  • tarkan’ın canlı performansı messiyken murat boz’un ozan tufandır.
  • muhtemelen, 90'lı yılların sonunda hatta 2000'li yıllarda doğmuş bir kişi söylemi.
  • tarkanın heykeline beton yetmez. adam sadece müzik yapıyor, bulaşmıyor kimseye. siyasete karışmıyor. insanları ayrıştırmıyor. dünün çocukları acun parlatmalarını tarkanla kıyaslamayın.
  • murat boz dediğiniz adam bugün müziği bıraksa, pazartesi günü kim olduğu unutulur.
  • başlık tamamen boş muhabbet ama fikrimi söylemeden de geçmeyeyim dedim... tarkan şu anda 41 yaşında ve daha önce farklı dönemlerde iki kez hit olmuş bir parçayı* üçüncü kez hit yapabiliyor... bu adam yaşlanıyor, doğal olarak... herkesin aklına kazınan imajını yitirse dahi, en azından aldığı müzik eğitiminin ekolüne dayanarak türk sanat müziği söyleyebilir. yine dinlenir, yine çok satar. ve bu en kötü teori. kısacası; internetten envai çeşit şarkı bulunabiliyorken ben hususiyetle albümü alınan bir tek tarkan'ı gördüm.

murat boz ise... yani murat boz... şimdi... la bi siktir git çay koy amk mevzuya bak ya?
  • yavaş sollasın da kaza yapmasın. reklam filmi çekmiş de oyunculuk yapmış.

tarkan bir markadır. çin'de ziyaret ettiğiniz bir fuarda dolanırken de duyabilirsiniz kendisinin şarkılarını.
hesabın var mı? giriş yap