şükela:  tümü | bugün
 • yeni türkü'nün udisi.
 • mida yönetim danışmanlık * şirketinde sermaye piyasaları ve yatırım bankacılığı, finans, risk yönetimi, yönetim danışmanlığı dersleri veren eski bankacı.

  nasıl ud çalıyordu bilmem ama eğitmenliği üç buçuktan dört.
 • doktora tezimi dahi yazmışım, yeni bir şart koşmuşlardı, doktora tezini vermek için pedagojik formasyon dersine katılacaksın. zorunlu mu. evet zorunlu.

  sonra marmara ün. derse katıldım. ulan ne zormuş. sınıfta kimler vardı ama. işte sınıf arkadaşlarımdan biri. 7-8. derste ağzından kaçırmıştı udi olduğunu. sonra görüşmedik. kibar mantıklı ve sağlam biri belli.

  muhabbet etmek bir sanatçıyla iyiolurdu ama ben işime gücüme...
 • kendisinin bir dersinde vakti zamanında çok yersiz bir espri yapmıştım zıpır arkadaşlara, ispanya milli takimi ile ilgili miydi neydi.. kendisi de duyup bozulmuştu bayağı adam ders anlatiyor sonucta. ben olsam kendimi dersten kovardım o derece.

  bu 10 sene kadar önceydi. şimdi şu anki aklım olsa gider yanına muhabbet ederdim, müzik ile ilgili sorulara boğardım herhalde. espri geyik falan dedim ama o zaman da sempati beslerdim kendisine, ders anlatımı, öğrenci ilişkileri gayet iyiydi. çok da kibar bir adamdı. o zamanlar pek alakam olmasa da dersi ile (bu da ayrı bir ironi olsa gerek) derslerinde hiç sıkıldığımı hatırlamam. sadece ben pek kibar değildim eheh.

  geç gelmiş özrüm olsun bu da. işini seven, dersi slayt'lardan degil de şevkle anlatan nadir hocalardandır murat buket.