şükela:  tümü | bugün
  • ntv spor spikeri. ntv spor'da hafta içi her sabah yayınlanan 7/9 adlı programın sunucusu.
  • ntv'nin bulduğu cevherlerden, bir diğeri de mirgün cabas..
    yani çok mu yakışıklılar; hayır, gözleri kaşları elle çizilmiş vücutları adonis gibi mi; hayır, ama gözlerimi alamıyorum ben bu insanlardan.. nasıl bir çekicilik..
    kendisi biri ikiz üç çocuk babası..
  • çalışma saatlerinden dolayı ntvsporda kameramanlar haricinde arkadaşı olmadığını düşündüğüm güzide insan. güntekin onay, ersin düzen gibi isimleri sadece şirket eğlencelerinde görmesi muhtemeldir.
  • mert aydın ile birlikte gülme krizine girmişler.

http://www.medyamuhabiri.com/…nlarinda-gulme-krizi/
  • maçların şifreli olmasına tepki gösteren izleyicileri ntvspor kanalından kabadayı tavırlarla, dava etmekle tehdit eden adam.
    kanalı kapat git denilmesine çok kızmış amca.erman toroğlu gibi "oğğğ neymiş böyle böyleymiş.öğğğ" diye konuşuyor.böyle adamlara bu tavırlarla açıklama yaptıracaksa ntvspor kapatsın gitsin hakikaten."isminizi displine verdim olm".ne bu lan.liseli mi korkutuyorsun ntvspor
  • ne olursa olsun, her sabah dinçtir, dinamiktir, uyandırır bu abi bizleri. yalnız bu sabah o kadar uykusu var ki, hasta mıdır nedir bilmem, aralıksız 3 dakika dinleyince uykuya dalmamak elde değil. gece dışardaydı herhalde.
  • programi hakkinda* tarafli olma üzerine olan elestireleri okuyan sonra cevabini sinirlenerek veren sunucu. madem sinirlenecektir neden elestirileri canli yayinda okuma geregi duyuyor anlayabilmis degilim. ya kendini tutamiyor , biz programca cok tarafsiz aha bakin elestirilere bile yer veriyoruz demek istiyor sonrada kendini tutamiyor, ya da acik acik cirkefe yatiyor, beni elestiren adami ahanada böyle rezil ederim demek istiyor. baska bir aciklamasi olamaz yaptiklarinin. hakliysan da itici oldugun icin haksiz konuma düsebiliyorsun iste böyle:

http://tvarsivi.com/…hp?y=339&z=2012-05-21 08:27:00

bos bos yaziyorsunuz diyor sonra da herkesi saygiya davet ediyor.*
  • ilk geldiği zaman çokcana heyecanına kurban olmuş ahan da gidici mi la derken şimdi* çok iyi bi durumda olan sempatik sunucu.
  • ciddi oranda zayıfladığını düşündüğüm ntvspor sunucusu.
  • mert aydın ile aralarında ciddi bir mesafe olduguna inandıgım kişi. kendilerine ulasan sms mesaj vs gibi seyleri yanıtlarken aralarında kısmen sert diyologlar geçebiliyor.